Internetas šėlsta: Kipro eurovizinė daina „El Diablo“ – „kažkur“ labai girdėta ir matyta

Elena Tsagrinou, Lady Gaga ir Zara Larsson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-20 09:14
Įvykus pirmajam „Eurovizijos“ pusfinaliui aistros nerimsta jau antrą dieną. Vertinami pasirodę atlikėjai, jų dainos ir diskutuojama apie būsimą konkurso finalą. Kone daugiausiai dėmesio pastarosiomis dienomis sulaukia Kipro atstovė Elena Tsagrinou, anot internautų, patekusi į „Euroviziją“ ne tik su „kažkur“ girdėta daina, bet ir „kažkur“ matytu vaizdo klipu.

Dainininkės Elenos Tsagrinou atliekama daina „El Diablo“ (isp. „Velnias“), vos pasirodžiusi Kipre sulaukė kritikos dėl pavadinimo ir angliškų žodžių.

Šalies, kurioje daugelis yra pamaldūs krikščionys ortodoksai, gyventojai piktinosi neigiama teksto reikšme, net vadino dainą „šėtoniška“.

Nepaisant viešos kritikos, Elena iškeliavo į „Euroviziją“, tačiau čia jai tenka atremti dar daugiau strėlių – ne vienam konkurso gerbėjui atrodo, kad kuriant dainą „El Diablo“ buvo panaudoti žinomų hitų motyvai, o dainininkė Zara Larsson savo „Twitter“ paskyroje šmaikščiai Eleną apkaltino nukopijavus jos klipą.

Vos Elenos Tsagrinou kūrinys išvydo viešumą, internautai ėmė ūžti. „El Diablo“ lyginama su Lady Gagos dainomis „Bad Romance“ ir „Alejandro“, o įsiklausius į Ritos Oros dainos „Anywhere“ priedainį – taip pat akivaizdūs panašumai. 

„El Diablo“ palyginimas su Lady Gagos dainomis „Bad Romance“, „Alejandro“ ir Ritos Oros daina „Anywhere“:

Dar didesnę nuostabą kelia tai, jog Kipro atstovės eurovizinis vaizdo klipas – itin panašus į garsios Švedijos dainininkės Zaros Larsson vaizdo klipą „Love Me Land“.

Zara Larsson – „Love Me Land“ (Video):

Elena Tsagrinou – „El Diablo“ (Video):

Žmonės.lt jau rašė, kad Elena 1994-aisiais gimė Atėnuose. Kai jai buvo 14 metų, ji dalyvavo muzikiniame projekte „Graikijos talentai“, kur nukeliavo iki pusfinalio. 2013 metais Elena prisijungė prie grupės „OtherView“, tačiau po metų nusprendė siekti solo karjeros.

Šiuo metu atlikėja – viena ryškiausių savo kartos žvaigždžių ne tik Kipre, bet ir Graikijoje. 

Roterdame surengtame „Eurovizijos“ konkurse šiemet iš viso varžosi 39 šalys, pirmajame pusfinalyje pasirodė 16 šalių, tarp kurių dalyvavo ir Kipro atstovė. Elena pateko į dešimtuką ir šeštadienį ją išvysime finale.

Naujausi straipsniai