Internautui, sukritikavusiam Blake Lively stilių – ironiškas jos atsakymas

Blake Lively / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Blake Lively ne kartą buvo tituluota viena stilingiausių Holivudo moterų. Ryano Reynoldso mylimoji turi daugiau, nei 22 milijonus sekėjų socialiniuose tinkluose, o jos apranga žavisi moterys visame pasaulyje. Tiesa, tiems, kurie neargumentuotai kritikuoja Blake stilių, aktorė negaili šmaikščių atsakymų.

Savo stilingais sprendimais žavinti Blake beveik kasdieną dalijasi vis nauju drabužių deriniu ir tikri jos gerbėjai žino – B. Lively neturi moteriai padedančio stilisto. Todėl nenuostabu, jog piktiems komentatoriams Blake neatsakinėja, tačiau kvailiems – randa laiko.

Roland Mouret margu kostiumu pasidabinusi Blake sulaukė štai tokio, pagiežos perpildyto komentaro:

„Sakau tai su pagarba ir meile, brangioji. Prašau, nusisamdyk stilistą ar bent jau atleisk tą, kuris tavimi rūpinasi pastaruoju metu.“

My kinda candy ???

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Kokia kandi replika teko vienai stilingiausių visų laikų damai! Tačiau Blake nepasimetė, ji greitai atsakė taip, kaip ir pridera stiliaus ikonai, be galo sumaniai:

Picnic anyone? I’ll bring the tablecloth...

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

„Ačiū už patarimus, pone Alas. Bandžiau atleisti Blake Lively jau tiek daug kartų, tačiau ši k**ė vis grįžta ir grįžta. Ji manęs taip lengvai nepaliks.“

Prieš tai ne viename interviu aktorė yra sakiusi, kad samdyti stilistės ji visiškai neturinti noro, paprasčiausiai dėl to, kad puikiai rūpinasi savo stiliumi ir pati. Blake mėgsta drąsiai eksperimentuoti, kūribiškai žvelgti į mados pasaulį. Būtent dėl to ji ne kartą pelnė mados kritikų liaupses. Moters originalumą kritikai beveik visuomet vertino palankiai. 

2016-ųjų rugsėjį dukters susilaukusi Blake sunkiai dirbo, kad susigrąžintų iki nėštumo turėtas kūno formas.

„Pasirodo, negali atsikratyti 28 kilogramų, kuriuos priaugai per nėštumą, vien naršydama instagramą ir svarstydama, kodėl tu neatrodai kaip visi maudymosi kostiumėlių modeliai, – savo kadaise sakė Blake. – 10 mėnesių reikėjo priaugti, 14 mėnesių reikėjo numesti. Didžiuojuosi savimi.“

Dukters Ines aktoriai Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas susilaukė 2016 m. rugsėjo 30 d. Jųdviejų pirmagimė James į šį pasaulį atėjo 2014 metais.

Po antros dukters gimimo Blake atviravo, kad jai prireikė laiko, kad išmoktų pamilti savo kintančias kūno formas. 

„Tai procesas. Po antro vaiko viskas atrodo kitaip. Tai nėra mano įprastas kūnas, bet man jis patinka. Aš mokausi mylėti savo kūną visokį. Manau, tai sunku moterims, tad jaučiuosi daug išmokusi“, – prieš du metus kalbėjo B.Lively. Ši moteris įkvėpė ir iki šiol žavi savo gerbėjas . Ne tik stiliaus sprendimais, bet ir pasisakymais apie figūrą, meilę sau ir motinystę.

Skaitykite daugiau