Internautų akys krypsta į deformuotas V.Beckham lūpas: žvaigždė pasikeitė neatpažįstamai

Victoria Beckham / Scanpix nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-17 18:15
Neseniai dizainerė, verslininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė Victoria Beckham televizijos laidoje „Good Morning America“ pasirodė tam, kad pristatytų savo naują grožio liniją. Visgi, žvaigždės gerbėjams buvo įdomiau ne grožio produktai, o tai, kas nutiko jos veidui.

Praeitą savaitę Victoria Beckham gyvai pasirodė interviu laidoje „Good Morining America“. Čia ji pristatė savo grožio liniją, kalbėjo apie makiažą, madą, rašoma „NZ Herald“.

Vis dėlto moters interviu žaibiškai išpopuliarėjo ne dėl jo turinio, o dėl to, kaip V.Beckham jame atrodė. Žvaigždės gerbėjai sako, kad ji – nebeatpažįstama. Kodėl?

Panašu, kad V.Beckham bus perdozavusi grožio procedūrų, o tiksliau – lūpų injekcijų. Interviu galima pamatyti, kad dėl padidėjusių lūpų moters veidas prarado natūralias ekspresijas.

Victoria Beckham / Stopkadras
Victoria Beckham / Stopkadras

Stebėję šou gerbėjai savo nerimą dėl V.Beckham išreiškė socialiniuose tinkluose. Viena iš komentatorių netgi užsiminė, jog dabartinė verslininkės išvaizda ją išgąsdino. Kiti siūlė iš darbo atleisti žmogų, kuris „šitaip išdarkė V.Beckham lūpas“.

Daugelį metų V.Beckham neigė kada nors turėjusi plastinių operacijų. Visgi 2016-aisiais ji pripažino, kad anksčiau buvo pasidinusi krūtinę.

„Turbūt turėčiau patarti neprasidėti su savo krūtine“, – V.Beckham rašė laiške, kurį skyrė savo jaunesnei versijai „British Vogue“. „Tai, kad visus tuos metus viską neigiau, buvo kvaila. Nepasitikėjimo savimi ženklas. Švęsk tai, ką turi“, – ten pat pridūrė ji.

2019 m. V.Beckham sakė, kad jai dar neteko atlikti jokių kosmetinių veido procedūrų, įskaitant injekcijas nuo raukšlių, užpildus.

Visą interviu su V.Beckham galite pamatyti čia:

Naujausi straipsniai