Internautai neteisingai apkaltino Catherine bandžius užgožti Meghan Markle

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-20 12:33
Šeštadienį įvykusios Jungtinės Karalystės princo Harry (33) ir buvusios amerikiečių aktorės Meghan Markle (36) vestuvės bus aptarinėjamos dar ilgai. Juk ne taip dažnai Europa švenčia karališkąsias vestuves.

Tačiau apie vestuves ir jų svečius internautai kalba ne tik pačiais gražiausiais žodžiais. Štai princo Williamo žmona Kembridžo hercogienė Catherine atsidūrė kritikų taikiklyje, esą ji bandė nustelbti nuotaką. Tačiau aristokratė padarė viską, kad būtų kuo mažiau matoma.

Į šventę ji atvyko kartu su gėlių mergaitėmis ir pažais. Išlipusi iš automobilio hercogienė nė nestabtelėjo ant akmeninių laiptų papozuoti gausiam būriui fotografų. Catherine pačiupo vaikus už rankų ir nuskubėjo į šventę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Taip, jos suknelė ypač šviesi. Tačiau vestuvių viešnios gali puoštis šviesiai, net baltai, jei tam neprieštarauja nuotaka. Be to, Catherine iškilmėms pasirinko tą suknelę, kurią užsienio žiniasklaida jau yra išnagrinėjusi po siūlelį, todėl šįkart negali pasakyti nieko naujo.

Su „Alexander McQueen“ suknele Catherine matėme jau ketvirtą kartą. Pirmą kartą specialiai Catherine pasiūtą suknelę išvydome 2015-aisiais per princesės Charlotte krikštynas. 2016-aisiais šviesus drabužis aristokratę puošė per Karalienės Elizabeth II gimtadienio iškilmes, o praėjusiais metais Catherine šį rūbą vilkėjo Pašendeilo mūšio 100-ųjų metinių proga.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Per princo Harry ir Meghan Markle vestuves Catherine priderino prie šios suknelės „Jimmy Choo“ kūno spalvos aukštakulnius ir Philipo Treacy sukurtą gėlėtą galvos papuošalą.

Žmonės.lt primena, kad karališkosios vestuvės tapo pirmuoju Catherine pasirodymu viešumoje po to, kai balandžio 23 d. gimė trečias jos vaikas princas Louisas.

Nė mėnesio neturintis mažylis šventės metu liko namie su aukle, bet jo vyresnysis brolis princas George'as (4) su sesute princese Charlotte (3) šiose vestuvėse atliko svarbias pareigas. Princesė Charlotte barstė gėlių žiedlapius, o princas George‘as atliko pažo pareigas. Britų aristokratų vestuvėse pažai neša nuotakos veliumą arba žiedus.

Vestuvių procesijoje dalyvavo ir daugiau vaikų. Priešingai nei per princo Williamo ir Catherine vestuves, šįkart svarbios pareigos buvo suteiktos ne tik kilmingiems vaikams. Šįkart prie procesijos prisijungė princo Harry krikštadukros Florence van Cutsem (3) ir Zalie Warren (2), Meghan krikštadukros Remi Litt (6) ir Rylan Litt (7), princo Harry krikštasūnis Jasperas Dyeris (6) ir Meghan geriausios draugės Jessicos Mulroney dukrytę Ivy (4) bei septynmečiai dvynukai Brianas ir Johnas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai