Internautai „Eurovizijos“ nugalėtoją užsipuolė dėl netikėtos priežasties

Izraelio atstovė Netta / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Eurovizijos“ finale triumfavusi Izraelio atstovė Netta (25) Europoje vertinama dvejopai: vieni jos pasirodymą vadina nesąmone, kiti – giria dainininkę už išmonę ir humoro jausmą.

Nepatenkintieji Nettos pergale koneveikia atlikėją, net žemina ją dėl grožio standartus neatitinkančios išvaizdos. Prie to dainininkė jau pripratusi, nes bene visą gyvenimą kentė patyčias. Dabar internautai atrado naują priežastį priekaištauti Nettai – tai jos apranga „Eurovizijos“ konkurse.

Internautams užkliuvo, kad Izraelio atstovė scenoje pasirodė su stilizuotu kimono. Jie tokį įvaizdį ir scenoje stovėjusias Maneki-nekos kačių statulėles prilygino svetimo kultūrinio paveldo pasisavinimui.

„Kodėl niekas nepriekaištauja Izraeliui dėl kultūros pasisavinimo?“ – internete piktinosi „Eurovizijos“ gerbėjai.

„Tai didžiulis žingsnis atgal“, – antrino kiti.

„Gal galite liautis daliję taškus svetimo kultūrinio paveldo vagilei?“ – siuto internautai.

Izraelio atstovė Netta / „Scanpix“ nuotr.

Pastaraisiais mėnesiai ši tema pasaulyje tapo itin jautri. Kritikos lavinos jau susilaukė realybės šou Kim Kardashian, kurios oda fotografijose pasirodė tamsesnė nei įprastai. Juodaodžių kultūros pasisavinimu buvo apkaltinta ir Miley Cyrus (jai kliuvo už tverkinimą) bei daugybė baltaodžių garsenybių, kurios plaukus susipynė į smulkias kasytes.

Kritikos susilaukė net Rihanna, nes ši į „Met Gala“ pokylį, kurio tema buvo „Dieviški kūnai: mada ir katalikiškoji vizija“, atvyko pasipuošusi popiežiaus aprangos įkvėptu aukštosios mados kūriniu. Internautai įsiuto: kas suteikė teisę Rihannai ir kitiems svečiams puoštis religine tematika? Šiuo atveju derėtų pabrėžti, kad religinę pokylio temą patvirtino pats Vatikanas.

Rihanna / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau