Interjero dizaino naujienos sudomino žinomus žmones: K.Meschino dairėsi idėjų savo biurui

Indrė Morkūnienė, Karolina Meschino, Mantas Petruškevičius/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Svilinančiai karštą ketvirtadienio vakarą žinomus žmones Vilniuje subūrė interjero dizainui skirta nauja vieta.

Interjero studijos „Elegant Home“ įkūrėjai bei sutuoktinių pora Gustė ir Dalius Pocevičiai sukvietė svečius į savo interjero dizaino parduotuvės „Eichholtz“ atidarymą, rašoma pranešime spaudai. Vakaro vedėjai Indrei Kavaliauskaitei davus ženklą iškilmingai buvo perkirptas raudonas kaspinas.

Šventėje dalyvavo kviestiniai svečiai bei vakaro šeimininkų draugai: floristas ir dekoratorius Mantas Petruškevičius, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, stilistė Austėja Jablonskytė, verslininkė Asta Dagilienė, „Coocoomos“ kūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, odontologas Sergej Troščenkov, pianino mokytoja ir atlikėja Diana Dargienė ir daugelis kitų.

Prabanga spindintį saloną šeimininkai atidarymo vakarą patikėjo papuošti ne kam kitam, o Mantui Petruškevičiui. Šis specialiai šiai vietai sukūrė įspūdingo dydžio dirbtinių gėlių kompozicijas, kurios interjero parduotuvėje išliks ir ateityje.

Interjero dizaino parduotuvės atidarymas (36 nuotr.)
+30

Iš prabangiausių pasaulyje šilkinių žiedų sukurtos puokščių kompozicijos tapo ir vakarėlio ašimi – daugelis svečių norėjo įsiamžinti prie šių akį džiuginančių dekoracijų.

Atidaryme dalyvavusi Karolina Meschino kartu su savo drauge Kristina Kulbušauskaite jau gyvena ankstyvomis savo naujojo biuro įkurtuvių nuotaikomis ir šventinį vakarą jau dairėsi interjero detalių. Karolina įsitikinusi, kad jų naujasis ofisas bus ryškus ir kupinas spalvų.

„Konkretaus interjero stiliaus dar nesame nusimatę, bet tikrai žinom – jokių minimalistinių ar blankių interjerų. Norim madingos, moteriškos ir įkvepiančios atmosferos su truputėliu prabangos. O kas nenorėtų prabangos elementų savo aplinkoje?“ – linksmai besišypsodamos pasakojo merginos. Jų dėvėtos ryškios ir vasariškos suknelės tą kuo puikiausiai patvirtino.

Skaitykite daugiau