Instrukcija vienišėms: kaip praleisti Valentino dieną

Valentino diena / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-13 20:20
Ne visi, neturintys antros pusės, liūdi, tačiau net ir tokiems kartą per metus vienatvė gali tapti slegianti. Valentino dieną, kaip ir kitas šventes, prekybininkai mažumėlę išaukštino, todėl pamiršti jos neįmanoma. Ir nereikia – meilės yra visokių rūšių, ir jei šiemet esate viena, dar nereiškia, kad negalite smagiai praleisti laiko.

1. Apgalvokite, ko norite iš meilės

Nesvarbu, kad šiuo metu širdyje nerusena kibirkštis. Net jei esate didžiausia pesimistė ir ne(be)sitikite įsimylėti, žinokite – tai gali nutikti bet kada ir bet kur.

Visi – jūs irgi – gali mylėti ir būti mylimi. Todėl ta proga, kad jau vis tiek sekmadienį viskas suksis apie meilę ir jausmus, prekybos centruose ir kavinėse gros romantišką muziką, o televizija rodys krūvą teminių filmų, skirkite ir jūs laiko mintims apie meilę. Pabandykite suvokti, ko tikitės iš šio jausmo, kokį žmogų norėtumėte sutikti, kas jums svarbiausia mylint... Atsiradęs aiškumas pravers būsimiems santykiams.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Pažiūrėkite gerą filmą

Tai nebūtinai turi būti romantinis filmas – nebent tokie jums labai patinka. Žiūrėkite tai, ko jums norisi tą akimirką. Gal yra senas geras filmas, kurį mielai pažiūrėtumėte penktą kartą, o gal sudomino kažkas iš kino teatrų repertuaro? Kino teatre filme žiūrėti smagiau: tiek dėl garso bei vaizdo kokybės ir patogių krėslų, tiek dėl to, kad einant į kino teatrą bus proga šiek tiek pasipuošti. Pakvieskite vienišų draugų ir gerai paleiskite laiką.

3. Nusipirkite valentininių atributų pačios

Mėgstate šokoladą ir gėles? Na ir prašom – nebūtina laukti, kol atsiras tinkamas žmogus ir Valentino dieną jums jų padovanos. Šokolado ar gėlių galite nusipirkti ir pačios.

Šokoladas gamina laimės hormonus endorfinus ir skatina gerai jaustis, o gėlės – tiek skintos, tiek žydinčios vazonėlyje – skaniai kvepia ir labai papuošia namus ar darbo stalą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Leiskite laiką su tais, kurie jums svarbūs

Ne veltui minėjome, kad meilės yra visokių rūšių – tad, priklausomai nuo norų ir galimybių, praleiskite Meilės dieną su mylimais tėvais ar draugais. Užtektų susitikti puodelio kavos, papietauti ar nueiti į koncertą (renginių tokią dieną tikrai netrūks), kad visai dienai pasikrautumėte geros nuotaikos ir jaustumėtės svarbios.

5. Nepulkite į savigailą

Pasistenkite nusiteikti džiugiai, juk tai šventė visiems, ir ji būna tik kartą metuose!

Tokią dieną nesunku imti gailėtis savęs ir dūsauti, kaip blogai, kad esate vieniša. Tačiau kam nuo to bus geriau? Nei jums, nei aplinkiniams. Pasistenkite nusiteikti džiugiai, juk, kaip bebūtų, tai šventė visiems, ir ji būna tik kartą metuose!

6. Būkite namie

Jei ši diena ar jos pompastiškumas jus varo į neviltį, šiemet yra reta proga niekur neiti – sekmadienis, nereikia į darbą (na, daugumai nereikia...) ar studijas. Tik pasistenkite gerai praleisti laiką, vengti punkto Nr. 5 ir įgyvendinti pirmus tris punktus. Ir atminkite, visai gali būti, kad šios dienos svarbą jūs sureikšminate net labiau, nei turintys antrąsias puses.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

7. Pasimėgaukite vienatve

Ateis laikas, kai vienatvės imsite ilgėtis. Bet ar iki to laiko spėsite ja pasidžiaugti? Kartu su vienišomis draugėmis atraskite vienatvės privalumų. Na, tarkime – visa lova jūsų ir niekas neknarkia šalia, nepriekaištauja, netrypia parduotuvėje, kai matuojatės dešimtą suknelę,  nereikia prie nieko derintis ir su niekuo dalytis paskutiniu (deserto) kąsniu – tai tik kelios priežastys, dėl ko gera būti vienoms!

Elaima.lt

Naujausi straipsniai