Instagramo žvaigždės vestuvės ant pasaulio krašto užgniaužia kvapą

Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 08:30
Viena įtakingiausių šių dienų socialinių tinklų stileivų Nicole Warne, instagramo vartotojams geriau žinoma kaip Gary Pepper Girl, kovo viduryje ištekėjo už fotografo Luke'o Shadbolto. Poros vestuvės įvyko ant pasaulio krašto – Naujosios Zelandijos kalnuose.

Gamtą dievinanti pora pasistengė, kad jų vestuvės primintų rojaus sodą. Pati ceremonija vyko gėlėmis nubarstytoje Wanaka ežero pakrantėje, o vėliau vestuvininkai sraigtasparniu nuskrido į kalnus, kur surengė įspūdingą fotosesiją.

Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvių dekoracijos
Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvių dekoracijos

„Man gėlių kompozicijos buvo svarbiausia dekoro dalis, todėl dirbau su viena geriausių Sidnėjaus florisčių Myra Perez. Mano idėjas ji pavertė tikrove.

Norėjau, kad kiekviena mūsų vestuvių dalis būtų papuošta skirtingai: nuo ceremonijos iki svečių priėmimo, šokių salės ir kiemo – viskas buvo išpuošta pagal skirtingas spalvines schemas, tačiau darniai derėjo tarpusavyje“, – „Vogue“ pasakojo nuotaka.

Per tris dienas trukusias iškilmes Nicole pademonstravo penkis kvapą gniaužiančius įvaizdžius, kuriuos garsiausi dizaineriai sukūrė pagal specialų užsakymą.

Nicole Warne vestuvinė suknia
Nicole Warne vestuvinė suknia

„Tuoktuvių ceremonijos metu nuotaka vilkėjo „Valentino“ aukštosios mados kūrinį. Visada buvau „Valentino“ gerbėja, tačiau niekada net neįsivaizdavau, kad vilkėsiu „Valentino Haute Couture“ drabužį per savo vestuves“, – atviravo N.Warne.

Gėlėmis ir kristalais dekoruotą suknią geriausi italų meistrai kūrė ištisus mėnesius. Modernumo drabužiui suteikė apnuoginti pečiai ir ilgos rankovės.

Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvės
Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvės

Vakarienei Nicole rinkosi „Oscar de la Renta“ suknelę, o šokiams – „Dion Lee“. Puotos išvakarėse Nicole puošėsi „Maticevski“ kostiumu, o vestuvių rytą – „Michael Lo Sordo“ suknelę.

Papuošalus nuotaka taip pat rinkosi prabangius – Nicole investavo į deimantais inkrustuotus „Cartier“ auskarus, apyrankę ir kaklo papuošalą. Nuotaka įsitikinusi, kad šiuos papuošalus ji vėliau perleis savo vaikams.

Daugiau akimirkų iš Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvių rasite čia.

Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvių dekoracijos
Nicole Warne ir Luke'o Shadbolto vestuvių dekoracijos

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai