Instagramo receptas – undinėlės ir vienaragio skrebučiai

Undinėlės skrebučiai / Instagram/Vibrantandpure nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-19 19:30
Šiemet instagramą šturmuoja itin apetitiškai ir fotogeniškai atrodantys undinėlės ir vienaragio skrebučiai. Jų spalvinė gama primena undinėlės plaukus, pasakų vienaragį ar vandenyno bangas.

Kaip teigia šias grožybes kurianti maisto stilistė Adeline Waugh, jos tikslas – kad maistas būtų skanus, sveikas ir atrodytų estetiškai bei žaismingai. O nuostabias spalvas galima išgauti natūraliais būdais.

Pirmiausia moteriai gimė vienaragio skrebučio idėja, kurio spalvos ir tekstūra buvo išgauta maišant burokėlių sultis su kreminiu sūriu, o vėliau – ir undinėlės skrebutis.

Adelinos Waugh patarimas – eksperimentuoti ir nebandyti padaryti idealiai – nes nepajausite maisto ruošimo malonumo.

Spalvos išgaunamos taip: kaip pamatas naudojamas tirštas (ne liesas) jogurtas be priedų (ypač tinka graikiškas) arba kreminis sūris, o toliau – priklausomai nuo norų. Rožinė spalva išgaunama iš burokėlių sulčių; žalia – iš chlorofilo lašelių; geltona arba oranžinė – iš ciberžolės šaknies; mėlyna – iš spirulinos miltelių; alyvinė – iš sutrintų mėlynių. Visų jų reikia nedidelio kiekio.

New toast creation in the works... ????

A post shared by Adeline Waugh (@vibrantandpure) on

Pasirinkite mėgstamą skrebutį, aptepkite jį pagrindu. Tuomet atskirame indelyje sumaišykite kreminį sūrį su pageidaujamais ingredientais ir tepkite sviestiniu peiliu arba sušių lazdelėmis ant skrebučio, suliedami spalvas.

Daugiau idėjų rasite instagramo paieškoje įvedę #mermaidtoast arba #unicorntoast.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai