„Instagram“ pašalino Chelsea Handler nuotrauką, kurioje ji nuoga kopijavo Vladimirą Putiną

chelsea-handler-nuotrauka-tinkle-instagram-5453b6257c462
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-31 18:25
Socialinis tinklas „Instagram“ pašalino komikės ir aktorės Chelsea Handler nuotrauką, kurioje ši įsiamžino pusnuogė jodinėjanti ant žirgo. Publikuodama fotografiją Ch.Handler protestavo prieš, jos nuomone, internete taikomus dvigubus standartus: štai analogiška pusnuogio Vladimiro Putino nuotrauka čia gali plisti laisvai.

Ch.Handler nusifotografavo lygiai taip pat, kaip ir V.Putinas: jodinėdama ant žirgo, be marškinėlių. Anot komikės, jei Putino speneliai internete gali plisti laisvai, taip pat galėtų ir jos. Tačiau socialinio tinklo administratoriai galvoja kitaip – jos nuotrauką netruko pašalinti.

„Viską, ką daro vyras, moteris turi teisę padaryti geriau“, - greta nuotraukos buvo parašiusi Ch.Handler. 

Po to, kai fotografija buvo ištrinta, ją pabandė įkelti vėl, tik su kitu prierašu: „Išimti šią nuotrauką yra seksizmas. Turiu pilną teisę įrodyti, kad mano kūnas geresnis nei Putino.“ Tačiau nuotrauka ir vėl buvo pašalinta. 

„Instagram“ komikei atsiuntė paaiškinimą, kad trindami nuotrauką tinkle siekia palaikyti saugią aplinką. Ji pabandė trečiąkart, tada parašė: „Jei „Instagram“ išims nuotrauką vėl, vadinasi, sakote, kad Putinas turi daugiau teisių nei aš. Pasikalbėkite su savo viršininkais.“ Tačiau nuotrauka, žinoma, ir vėl buvo išimta.

Ch.Handler aktyviai kovoja, kad moterys galėtų viešai demonstruoti savo krūtinę. Šią teisę aktyviai gina ir Scout Willis, Bruce‘o Williso dukra, bei Demi Moore. Kampanijai pritaria ir Miley Cyrus bei Cara Delevigne. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai