„Instagram“ gerbėjų magnetas – karšti vyrai su katinais

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-12 19:00
Kas nutinka, kai karštiems vyrukams duodi progą nusifotografuoti su mielais ir pūkuotais kačiukais? Ogi – magija. Arba – atsiranda nauja „Instagram“ paskyra, pritraukianti tūkstančius patiktukų.

Taigi, nesidrovėkite ir paganykite akis – darbo valandos jau baigėsi, tad pats metas kiek atsipalaiduoti ir iš galvos pašalinti visas įkyrias mintis.

Taip pat skaitykite: Žaviausi gyvūnai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

O kas gi geriau padės tai padaryti, jei ne patrauklūs vyrukai su mielais katinais. Paskyroje HotDudesWithKittens jų – ir vyrų, ir katinų – pilna.

Kas žavi? Greičiausiai kontrastai – depiliuoti vyrų kūnai ir kailiniai gyvūnėliai, raumenis demonstruojantys stipriosios lyties atstovai ir bejėgiai keturkojai. Nors galima įžvelgti ir vieną juos siejantį bruožą – ir katinai, ir vyrai čia atrodo tokie savimylos, tokie savimi patenkinti... 

Galbūt visa ta dermė ir sukuria magiją, kuri pritraukė jau beveik 50 tūkst. „Instagram“ sekėjų. Fantazuoti galima net iki nuprotėjimo, vis sukant prieš akis vaizdą, kaip visai netyčia jūsų medin įsikabarojusį ir miaukiantį kačiuką išgelbsti panašus supermenas. Toks, kuriam drąsiai patikėtumėte katino dėžutės tvarkytojo pareigas. 

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Temos:

Laisvalaikis

Naujausi straipsniai