Inovacijų centro atidaryme – pirmasis muzikinis startuolis

Leonas Somovas, Kamilė Tumelytė-Kaia ir Eimantas Belickas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-15 18:19
Ketvirtadienio popietę Vilniuje SEB bankas atidarė Inovacijų centrą. Daugiau negu 300 kv. metrų erdvėje įrengtos vietos darbui, susitikimams ir renginiams.

Atidaryme dalyvavo finansų ministras Vilius Šapoka, ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas, rizikos kapitalo fondo ir inkubatoriaus „Nextury Ventures” pirmininkas Ilja Laurs, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis bei SEB Inovacijų centro vadovas Andrius Bolšaitis

Šis inovacijų centras po vienu stogu sujungs ir startuolius, ir smulkias bei vidutines įmones. Tikimasi, kad centras taps erdve, kurioje bus ne tik pateikiama žinių, bet ir taps „lūžio vieta“, kur bus kuriamos ir įgyvendinamos naujos idėjos.

Atidarymo proga publikai buvo pristatytas ir pirmasis muzikinis startuolis. Jo kūrėjais tapo muzikos prodiuseris Leonas Somovas, dainininkė Kamilė Tumelytė-Kaia ir muzikantas Eimantas Belickas.

SEB Inovacijų centras įsikūrė Vilniaus Naujamiesčio rajone esančio prekybos ir paslaugų centro „Helios City“ patalpose (Savanorių pr. 1), kur jau veikia SEB banko klientų aptarnavimo skyrius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai