Ingridai Martinkėnaitei šios Kalėdos – ypatingos: laukiasi antrojo vaiko

Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas/Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-19 19:30
Grupės „69 danguje“ narė, atlikėja Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė gyvana džiugiu laukimu – kitąmet jos ir advokato Mindaugo Urbono šeimą papildys dar vienas narys. Moteris džiugia žinia ir suapvalėjusiu pilvuku pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Stebuklas. Mes jo labai laukėm. Ir vis dar laukiam“, – įsiamžinusi šventiškoje fotosesijoje rašė Ingrida. 

Su mylimuoju Mindaugu Urbonu jiedu susituokė prieš trejus metus saulėtame Gili Travangano salos paplūdimyje Indonezijoje. Norėdamas savo moterį apsaugoti nuo išgyvenimų, Mindaugas slapčia suplanavo jųdviejų vestuves. Tokias, apie kokias jie ir svajojo. Kad viskas būtų paprasta, jauku ir kad vestuvės nevirstų darbo diena.

„Mūsų draugams persikėlus gyventi į Indoneziją, pradėjome planuoti kelionę pas juos. Tačiau artėjant atostogoms pajutau, kad kažkas rezgama man už nugaros. Prirėmus prie sienos, tuo metu mano būsimą vyrą, jis išsidavė, kad bus vestuvės... Labai nustebau ir sutrikau. Bet supratau, kad nėra laiko blaškytis, reikia spėti kažką naudingo padaryti – pavyzdžiui, įsigyti suknelę“, – po vestuvių pasakojo Ingrida Martinkėnaitė.

Pats planuodamas vestuvių šventę Mindaugas norėjo apsaugoti Ingridą nuo nereikalingo jaudinimosi, organizacinių rūpesčių ar galimų pykčių, nesutapus nuomonėms. Ir perėmęs visas vestuvių planuotojo pareigas, jis pranoko lūkesčius – suorganizavo, pasak I.Martinkėnaitės, tiesiog tobulas vestuves.

„Norėjau bent šventės vietą įsivaizduoti, bet jis neatskleidė jokių detalių... Visgi nespėjau nei atsitokėti, nei pagalvoti, nei pasvajoti, todėl man ta diena atrodė tiesiog tobula. Iš tikrųjų nuotraukas pamačiusi mama prasitarė, kad kai buvau mažytė, labai svajojau ištekėti ant jūros kranto ir tokioje egzotiškoje aplinkoje“, –sakė dainininkė.

Tad, išaušus svarbiausiai gyvenimo dienai, – pasakoja Ingrida, – nebuvo jokio nerimo – „turbūt tiek, kiek man buvo skirta, pasinervinau dar prieš kelionę. Mėgavomės akimirka. Suknelė – lagamine, žiedai – su savimi, jaunikis – čia: nebebuvo dėl ko jaudintis“.

Vieninteliai svečiai vestuvėse buvo jaunųjų draugai, gyvenantys Džakartoje. Jie tapo ir santuokos liudininkais.

„Maniau, kad vestuvių dieną bus daugiau rūpesčių, bet buvo visiška priešingybė: man nereikėjo ilgai ruoštis, nereikėjo skubėti, nereikėjo nerimauti dėl vėluojančių svečių ar kokios vakarienės. Aš nieko nežinojau ir buvau rami. Buvo labai romantiška“, – kalbėjo atlikėja.

Ir ant jūros kranto žengiant smėlėtu takeliu link altoriaus ją pasitiko mylimasis Mindaugas... „Tai buvo be galo jaudinanti akimirka. Mes su Mindaugu dar anksčiau šnekėjomės apie vestuves užsienyje, nes Lietuvoje nebūtų tokių emocijų, vis tiek atsirastų problemų. Tačiau jis suplanavo viską taip, kaip ir kalbėjomės... Dėl to labai džiaugiuosi“, – šypsojosi Ingrida.

Atlikėja augina trylikos metų dukrą Mariją.

Naujausi straipsniai