Ingrida Žitkuvienė prieš kolekcijos pristatymą nesijaudina: „Jei reikės, per naktį pasiūsiu“

Ingrida Žitkuvienė ir Eleonora Sebrova / „Nakutis Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-27 09:26
Jau balandžio 2 dieną vyks ilgai planuotas ir lauktas „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginys. Deja, iki renginio likus mažiau nei savaitei reikalai klostosi ne taip kaip norėtųsi, mat iš Italijos atvykti vėluoja I.Žitkuvienės kurtais gėlių raštais numarginti audiniai.

„Šiandien man pranešė, kad žadėti audiniai dar nepasiekė Lietuvos. Atrodo, kad viskas slysta iš rankų, o čia šitiek darbo įdėta! Mano kurtas specialus gėlių ornamentas yra pagrindinis šios kolekcijos suknelių akcentas...  Labai viliuosi, kad savaitgalį žadėti audiniai mane pasieks ir galėsiu kibti į darbus siūdama paskutinius šios kolekcijos modelius. Jei reikės, per naktį pasiūsiu!“ – kalba I.Žitkuvienė.

Paklausta, kodėl kūrė specialų raštą audiniams Ingrida Žitkuvienė pabrėžia, kad daugelis pasaulinio lygio dizainerių patys kuria raštus savo drabužiams: „Šiandien tampa vis sunkiau sukurti tokį drabužį, kuris būtų unikalus ir nepanašus į kitų dizainerių kurtus rūbus. Vienas iš būdų išsiskirti  – sukurti savo raštą, kuriuo būtų dekoruojami drabužių audiniai ir kuris būtų gerai atpažįstamas bei įsimenamas. Būtent to ir siekiu!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak dizainerės, ši kolekcija bus išskirtinė ne tik dėl jos kurtų gėlių raštų, tapytų ant įvairaus šilko audinių, bet ir dėl to, kad jos metu dizainerė pristatys savo naują prekės ženklą. 

 „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymas vyks jau balandžio 2 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“. Renginio metu bus pristatyta naujausia 2015-2016 metų „Inži“ mados namų kolekcija, kurioje bus demonstruojama daugiau kaip 70 prabangių, elegantiškų vestuvinių ir proginių suknelių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai