Ingrida Navickaitė tapo „Virtuvės mitų griovėjų“ vadove ir ves laidą su garsenybėmis

Alfas Ivanauskas ir Ingrida Navickaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-27 14:50
Jau šį pavasarį „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda pradeda Lietuvoje analogų neturintį projektą – kelionių laidą „Aplink pasaulį su VMG“. Laidos vedėjai – VMG idėjinis vadas Alfas Ivanauskas ir kelionių ekspertė Ingrida Navickaitė – keliaudami po pasaulį kaskart kvies prisijungti ir žymiausius Lietuvos žmones. Dar viena naujiena – Ingrida nuo šiol vadovauja „Virtuvės mitų griovėjams“. Dėl naujo darbo ji atsisakė kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage“ vadovės pareigų.

Sulaukę netikėto kvietimo, žinomi žmonės turės 7 minutes apsispręsti, ar leistis į VMG siūlomą nuotykį. Kiekvieną kartą lauks vis kita šalis ir įvairios vedėjų paruoštos užduotys. 

Nuo ištaigingos vakarienės išskirtiniame Nicos viešbutyje, jaukaus šeimyninio pasisėdėjimo tikroje brazilų šeimoje iki saulėlydžių ant aukščiausių Niujorko dangoraižių, lenktynių su stručiais Afrikoje, kopimo į ugnikalnius Islandijoje ar kelių valandų fotosesijos Maldyvuose. Be to, žadama, kad laida išsiskirs ir itin atvirais pokalbiais.

„Kiekvienoje laidoje atskleisime naujas pasaulio šalis ir žinomų žmonių emocijas keliaujant įvairiais būdais bei ragaujant skirtingą maistą. Sakoma, jei nori patikrinti draugystę, išvyk kartu į kelionę. Tad metas vykti jau dabar! Pažadu daugybę nesuvaidintų emocijų ir dar daugiau skanaus maisto. Jau visai netrukus sužinosite, į kokios įžymybės namus atvyksime su kamera ir kelionės bilietais“,  –  apie naujos laidos idėją pasakoja Alfas Ivanauskas

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Visi žino, kad kelionės – mano aistra ir gyvenimas. Šiame projekte mielai savo patirtimi pasidalysiu su visais norinčiais, išduosiu svarbiausias kelionių organizavimo paslaptis.  Manau, ne vienas pamatęs laidą galės žymiai drąsiau ryžtis netikėtiems kelionių maršrutams. Tai man bus iššūkis, tačiau, dirbant su kūrybiška komanda, aš su nekantrumu jį priimu“, – apie vedėjos debiutą kalba naujoji „Virtuvės mitų griovėjų“ vadovė, dėl naujos pozicijos atsisakiusi kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage“ vadovės pareigų. 

„Atėjo laikas naujam gyvenimo etapui. Apie tai galvojau jau kurį laiką, bet ryžausi padaryti būtent dabar – noriu įprasminti savo naujus siekius pasiremdama sukaupta patirtimi. Galiu pažadėti tik tiek, kad VMG šiais metais taps vienu daugiausiai pasaulio apkeliavusiu projektu“.

Žmonės.lt