Ingridą Martinkėnaitę šokiravo jai skirta medikės replika: „Kasosi kaip beždžionė“

Ingrida Martinkėnaitė / Laidos stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-17 11:54
Kiek gali kainuoti gydytojų abejingumas? Kaip neatsakingas medikas turėtų būti nubaustas? Kaip apsisaugoti nuo aplaidaus gydytojų požiūrio, kurio kaina – sveikata ar net gyvybė? Karšta diskusija apie medikų aplaidumą – šį ketvirtadienio vakarą BTV laidoje „Yra kaip yra“.

Su atsainiu medikų požiūriu teko susidurti garsiai dainininkei, grupės „69 danguje“ narei Ingridai Martinkėnaitei. Moteris po bitės įgėlimo pasijuto blogai ir kreipėsi į medikus, o  iki pagalbos suteikimo ji spėjo patirti ir abejingumą, ir patyčias.
„Pradėjau keistai jaustis. Kosėti, dusti, visas veidas ištino. Radusi pirmą pasitaikiusią polikliniką Klaipėdoje į ją įbėgau, tačiau mane iš ten pradėjo vyti lauk“, – laidoje „Yra kaip yra“ pasakos dainininkė I.Martinkėnaitė.

Radusi pirmą pasitaikiusią polikliniką Klaipėdoje į ją įbėgau, tačiau mane iš ten pradėjo vyti lauk.

O garsiai moteriai paprašius iškviesti greitąją pagalbą, medikė paskambino, tačiau paklausta, kas pacientei nutiko, tik tiek tepaaiškino: „Ką aš žinau? Sėdi ir kasosi lyg beždžionė.“ Nerūkančiai dainininkei buvo pasakyta: jei mažiau rūkytų, tuomet ir nekosėtų. Pagalba buvo suteikta tik po kurio laiko, kai I.Martinkėnaitė pasiekė ligoninę.

Su gydytojų įžūlumu teko susidurti ir BTV laidos „Yra kaip yra“ ekspertei Gintarei Gurevičiūtei, neseniai netekusiai brolio.

„Po medicininės ekspertizės mano tėvelio buvo paprašyta pinigų. Ir net įvardinta konkreti suma. Kas prašė? Žmogus, kuris atliko ekspertizę, ligoninės darbuotojas. Mano brolis buvo sukūręs nemažai darbo vietų, sumokėjęs nemažai mokesčių, tačiau net suteikiant  paskutinę paslaugą vis tiek buvo paprašyta pinigų. Įvardinta suma – 200 litų. Žmonės, atsidūrę tokioje situacijoje, tikrai neklausia, už ką turi mokėti. Jam pasako, ir jis moka.“, – su ašaromis akyse pasakos G. Gurevičiūtė.

Skaudžios istorijos – ketvirtadienio vakarą 20.30val. BTV laidoje „Yra kaip yra“.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai