Ingrida Martinkėnaitė po vapsvos įgėlimo: „Tai buvo alerginis šokas: viskas tino, akys ašarojo“

Ingrida Martinkėnaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-08 09:35
„Mano vyro Dainiaus didžiausi priešai pasaulyje yra katinai, todėl mes neužsukame į tuos namus, kuriuose jie gyvena“, – apie vyro alergiją, su kuria kovoja jau ne vienerius metus, pasakojo TV ir radijo laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė–Budrė.

Moteris su ilgamečiu vyro kosuliu jau yra susitaikiusi, tačiau su dukros alergija, kurios priežastis dar vis aiškinasi medikai, šeimai sunku susidoroti iki šiol: „Vieną kartą turėjom labai rimtą šoką, kai mama nutarė vaistažolių arbatėlėm pagydyt Adelę. Nežinojau, kur bėgti, kaip rėkti. Aš nesupratau, kas spaudžia mano vaikui gerklę.“

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė sakė vis dar ieškanti būdų, kaip nuslopinti dviejų dukrelių alergijas: „Kosulys buvo labai stiprus, tiesiog kosėjo kaip senas šuo, o tas labai vargino“, – savo patirtimi dalinosi  keturių vaikų mama.

Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė pasakojo, kad po vapsvos įgėlimo ji vos nemirė: „Tai buvo alerginis šokas. Viskas tino, akys ašarojo, bėgo, viskas išlindo – net seni uodų įkandimai, kažkokie randeliai,“ – kalbėjo atlikėja.

Kita laidos dalyvė Vaida Markevičiūtė kenčia nuo alergijos šalčiui: „Žiedus nuo rankų turėdavau kuo greičiau nusiimti, kol dar neištino iki tiek, kad paskui jau su laužtuvu laužti reikėtų.“

Garsių moterų patirtys ir patarimai, kaip kovoti su 21 amžiaus rykšte – alergija jau šiandien 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai