Ingrida Martinkėnaitė pirmą kartą viešumoje pasirodė su mylimuoju Mindaugu Urbonu

Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-21 19:18
Ketvirtadienio vakarą vykusioje filmo „Ekipažas“ premjeroje buvo galima išvysti ir atlikėją Ingridą Martinkėnaitę. Į premjerą ji atvyko su mylimuoju, advokatu Mindaugu Urbonu. Nors santykius pora puoselėja jau kurį laiką, jiedu vengė viešumos ir renginiuose kartu nesirodydavo.

Viešuose renginiuose niekuomet nesirodanti pora šį kartą sudalyvavo sostinės kino teatre vykusioje filmo „Ekipažas“ premjeroje, kur sveikino filme vaidinusią lietuvių aktorę Agnę Grudytę.

„Atvykome palaikyti aktorės Agnės Grudytės“, – nedaugžodžiavo Ingrida Martinkėnaitė ir pabrėžė, kad apie santykius yra linkusi neatvirauti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sėkmės sulaukusio rusų filmo „Ekipažas“ premjeroje raudonu kilimu žengė būrys kino mylėtojų

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Apie meilę Mindaugui I.Martinkėnaitė pirmą kartą papasakojo praėjusių metų pavasarį.

„Meilė... Ji atsirado tarsi iš niekur, – prisimena. – Aš tą žmogų pažinojau labai seniai, bet vieną dieną staiga pamačiau visai kitaip. Jis irgi vienišas. Galbūt tai ir buvo postūmis – kad susitiko du laisvi žmonės, be jokių kliūčių ir priekaištų... Iš pradžių bendravome tik telefonu ir žinutėmis – tai truko kokį mėnesį, telefonas įkaisdavo ir išsikraudavo, man net paskausdavo ausis. Poreikis kalbėtis buvo tikrai didelis. Ir prisikalbėjome...“, – žurnalui „Žmonės“ pasakojo I.Martinkėnaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Martinkėnaitė: „Meilė... Ji atsirado tarsi iš niekur“

Žmonės.lt primena, kad su buvusiu vyru Andrejumi Velijevu I.Martinkėnaitė oficialiai išsiskyrė praėjusių metų gegužę, nors santykius buvo nutraukę dar prieš kelis metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai