Ingrida Martinkėnaitė patarimais apie sveiką gyvenseną dalinsis su nuotakomis

Ingrida Martinkėnaitė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau ateinantį savaitgalį vyksiančioje vestuvių parodoje „Išteku.lt“ dalyvaus žinomos grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė. Prieš nepilnus metus Indonezijoje už Mindaugo Urbono ištekėjusiai dainininkei patarimų, kaip planuoti vestuves, nebereikia, bet ji pati turi ką pasakyti būsimoms nuotakoms. Puikios išvaizdos moteris jau seniai domisi sveiku gyvenimo būdu, todėl prieš keletą mėnesių atsirado ženklas „Su Ingrida“, o tokio paties pavadinimo puslapyje Ingrida dalinasi asmenine patirtimi, kaip paskatinti save sportuoti, kokius maisto produktus rinktis ir gerinti savo savijautą.

„Su Ingrida" yra tinklapis skirtas sveiko gyvenimo būdo skatinimui, kuriame kasdien dalinamės patirtimi ir patarimais kaip puoselėti savo kūną ir mylėti save.“, - taip naują veiklą apibūdina I.Martinkėnaitė. Būtent noras kalbėti apie meilę sau ją paskatino sudalyvauti vestuvių parodoje, kurioje ji ves seminarą tema „Kaip tapti mylinčia save nuotaka per 200 dienų. „Su Ingrida" patirtys ir patarimai“.

„Manau, per 200 dienų galima pilnai ir be streso paruošti savo kūną artėjančiai šventei. Sureguliavus mitybą ir įtraukus i savo dienotvarkę šiek tiek laiko sau galima pasiekti stulbinamų rezultatų. „Su Ingrida“ komanda pasiūlysim konkretų veiksmų planą ir papasakosim viską išsamiai“, - apie seminarą pasakoja I.Martinkėnaitė.

Vestuvių diena daugeliui merginų yra be galo svarbi, tad jai besiruošdamos ir norėdamos atrodyti tobulai, imasi drastiškų priemonių.

„Dažniausia nuotakų klaidą - norima staigių rezultatų įdedant mažiausiai pastangų, - įsitikinusi dainininkė. - Gražios išvaizdos pagrindas yra sveika gyvensena. Mes siūlome daryti viską pagal planą ir palaipsniui gerinti savo gyvenimo kokybę.“

Vestuvių parodoje seminarai vyks dvi parodos dienas ir juose dalyvaus geriausi specialistai. Apie dažniausias vestuvių planavimo klaidas kalbės renginių organizatorė Laura Vagonė. Ką padėti ant saldaus stalo patars Liucina Rimgailė, o kokios yra makiažo bei šukuosenų tendencijos - Milita Daikerytė. Visi parodoje vyksiantys seminarai yra nemokami.

Skaitykite daugiau