Ingrida Martinkėnaitė: „Dukrą mokau grožio paslapčių nuo penkerių“

Ingrida Martinkėnaitė su dukra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 00:00
Turbūt būtų sunku suskaičiuoti visus tuos patarimus, kuriuos esame išgirdę iš mamos. Bręsdami juos laikėme kvailais pamokslavimais, kurie atrodė ne itin svarbūs, o neretai – netgi erzinantys. Tačiau užaugę suprantame, kad mamos dažniausiai yra teisios.

Mamos vaikus ne tik moko, kaip taisyklingai kalbėti, ir atsako į visus jų užduodamus klausimus, bet ir ugdo įvairius įgūdžius. Ypač ankstyvojoje vaiko brendimo stadijoje yra nesunku suformuoti tinkamus savęs priežiūros įpročius. Todėl mamos turėtų nepamiršti, kad jaunos mergaitės jas stebi bei kopijuoja, pavyzdžiui – perima mamos vakaro grožio ritualus. Ingridos Martinkėnaitės paklausėme, kokių patarimų jai duodavo mama, ir kokių grožio įpročių ji moko savo dvylikos metų dukrą Mariją.

Kadangi Ingridos mama nuo pat vaikystės mokė, kaip svarbu prižiūrėti veido odą ir vakare nepamiršti jos kruopščiai nusiplauti bei paruošti miegui, Ingrida bando šį įprotį įskiepyti ir dukrai Marijai. Ingrida pamena, kad smagiausias ritualo žingsnis buvo ruošti su mama kaukes iš įvairių uogų ir daržovių. Todėl, esant progai, garsi dainininkė su dukra jaukiai leidžia vakarus drauge ir palepina veido odą kaukėmis.

Žymi moteris mėgsta lankytis grožio renginiuose, stengiasi kuo geriau pažinti savo veido odą bei laikytis subalansuotos ir sveikos gyvensenos. Ingrida neslepia, kad šiuos įpročius jai įskiepijo mama. Vienas svarbiausių patarimų, kurį Ingridai davė mama, – vakare nusivalyti veidą. 

Taigi, kad ir kokia pavargusi jaustųsi, Ingrida niekuomet nepamiršta kruopščiai nusivalyti veido odos bei paruošti ją miegui. Kadangi Ingridos dukrai Marijai dar tik vienuolika metų, Ingrida ją moko valyti veidą kuo natūralesnėmis priemonėmis, tokiomis kaip micelinis vanduo ar paprasčiausia ramunėlių arbata. Marija džiaugiasi, kad mokosi iš mamos grožio paslapčių, ir neslepia, kad jai patinka kartu su mama leisti vakarą prie veidrodžio. Veido odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė pritaria Ingridos ir Marijos vakaro grožio ritualams ir tik patvirtina, kad jaunų merginų vonios spintelėje pirmiausia turėtų atsirasti BIODERMA micelinis valomasis vanduo.

Rūpinkimės savo oda ir nepamirškime – ypač vakare – skirti laiko savo ir dukters grožio ritualams. Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vakarais, išgirsite bei daug linksmų nutikimų ir žaidimų išvysite naujoje pramoginėje EUROVAISTINĖS INTERNETE laidoje LABANAKT, GRAŽUOLE!. O jūsų veido odai tinkamų ir naudingų produktų ieškokite www.eurovaistine.lt skiltyje LABANAKT, GRAŽUOLE! 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai