Ingrida Kolytė: „Deivydas Zvonkus man davė patarimų, kaip tapti tikra Natalija“

Deivydas Zvonkus su Ingrida Kolyte įkūnijančia Nataliją Bunkę jaunystėje / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-08-24 09:41
„Kas ta nepažįstamoji, primenanti Nataliją Bunkę jaunystėje?“ – kilo klausimas pamačius lieknutę blondinę su rožiniais akių šešėliais, trumpučiu blizgančiu sijonuku ir bambą vos dengiančia palaidine. Ir tik pažiūrėjus atidžiau paaiškėjo, kad tai ne kas kitas, o grupės „Naujosios pupytės“ narė Ingrida Kolytė. Taip taip, vienam vakarui ji įkūnijo Lietuvos popscenos ryškiąją personą, iširusios grupės „Yva“ lyderę Nataliją Bunkę. Maža to, Ingrida pasipuošė batas ir drabužiais, kurie anksčiau priklausė „Yvai“.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame naujame BTV sezono projekto „Muzikinė kaukė“ filmavime, Ingridai teko šis sunkus ir be abejonės atsakingas vaidmuo. Atlikėja pripažino, kad Natalijos personažą suvaidinti buvo sunkoka, nes jos – visiškos priešingybės.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

„Daug kas žino, kad aš gyvenime esu rami, santūri ir niekada neišsišoku… o man išpuolė vaidinti Nataliją! Visų laikų didžiausią Lietuvos skandalistę! Be to, dar tų senų, grupės „Yva“ laikų, kai ji nešiojo kompromituojančius drabužėlius. Man tai iš tikro buvo didelis iššūkis, bet tikiuosi su juo susidorosiu“, – atvirai pripažino Ingrida.

Projekte savo jėgas išmėginti pasiryžusi mergina pabrėžė, kad viskas, kuo ji vilki, atkeliavo iš Natalijos spintos, o geriausiai į vaidmenį įsijausti padėjo… ne kas kitas, o buvęs grupės prodiuseris ir buvęs Natalijos vyras – Deivydas Zvonkus.

„Mano batai ir drabužiai yra iš grupės „Yva“ spintos, visiškai autentiški. Be to, čia dirba buvęs grupės prodiuseris Deivydas Zvonkus, tad aš gavau ne tik batus, bet ir patarimų kaip atrodyti, kaip elgtis, kad būtų geriau. Manau, kad jis tikrai puikiai žino, kaip tapti „Yva“ arba Natalija“, – juokėsi ji.

Portalui Žmonės.lt Ingrida vis tik prasitarė, kad suvaidinti vieną ryškiausių lietuviško pramogų pasaulio personų – ne paprastas darbas. Juk ji užlipusi ant scenos tampa tikru dėmesio traukos centru, nuo kurio nenukrypsta nei kritikuojančių moterų žvilgsniai, nei seilę varvinančių vyrukų akys. Kur jos paslaptis? Ingrida vienareikšmiškai atkerta – žvilgsnis.

„Didžiausias iššūkis atliekant šį vaidmenį – akyse turėti to Natalijos naglumo. Kuomet mes su choreografu repetavome, jis man pasakė, kad Natalijai esant ant scenos viskas dirba: akys, rankos, kojos… tas ir buvo man sunkiausia“, – pasakojo „Naujųjų pupyčių“ narė Ingrida Kolytė.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama