Ingrida Kazlauskaitės bandymą virsti Katažina stebėjo ir pati Katažina Zvonkuvienė

Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas/Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tikiuosi, kad Deivydas manęs neišmes iš projekto, o Katažina ir toliau sveikinsis, pamačiusi filmavimuose“, – juokiasi Ingrida Kazlauskaitė, šį šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ virsianti Katažina Zvonkuviene. Deivydas Zvonkus – ilgametis žiūrimiausio šeštadienio projekto Lietuvoje muzikos prodiuseris, todėl I. Kazlauskaitė jaučia milžinišką atsakomybę, prieš šio vakaro pasirodymą. Atlikėja taip pat nežino, kad pasirodymą salėje gyvai stebės pati Katažina.

Šeštadienio „Muzikinėje kaukėje“ – įspūdingi įsikūnijimai į garsiausius Lietuvos ir pasaulio atlikėjus. Laidos gerbėjai išgirs žinomiausius kūrinius, kuriuos atliks projekto dalyviai, besistengiantys kuo tobuliau atkartoti populiarius dainininkus, jų balsus ir pasirodymus. Ingrida Kazlauskaitė virs Katažina Zvonkuviene ir atliks hitu tapusį kūrinį „Nemoku meluot“. „Tai pirmas mano pasirodymas, kai taip bijau. Net balsas lūžo ir negalėjau dainuoti per repeticijas“, - sakys Ingrida, prieš pasirodymą kalbinama laidos vedėjo Algio Ramanausko.

Tiesa, dainininkė nė nenumanė, kad į „Muzikinės kaukės“ filmavimą atvyks ir pati Katažina. „Jei būčiau žinojusi, kad Katažina stebės mano pasirodymą, čia turbūt būtų balutė. „Po prakaitu“, iš tikrųjų“, - atvirai laidoje sakys Kazlauskų dukra. Įkūnijama atlikėja pagirs Ingridą ir pripažins, kad jai kliuvo išties ne lengva užduotis. „Daryti tokius dalykus, įkūnyti mane... Čia turbūt tolygu šuoliui su parašiutu“, - juoksis Katažina Zvonkuvienė, iš itin arti stebėjusi Ingridos bandymą atkartoti ją pačią.


Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas/Dovydo Beržinio nuotr.
Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas/Dovydo Beržinio nuotr.

„Ingrida, iš jūsų aš tiek nesitikėjau. Katažinos švokštesį padaryti yra nelegva ir jums tai pavyko. Tikrai ne kiekviena mergina būtų padariusi Katažinos tembrą, su tuo jus ir sveikinu“, - nuomonę išsakys komisijos narė Inga Valinskienė. „Muzikinėje kaukėje“ be šio virsmo žiūrovai išvys ir dar daugiau įsikūnijimų į pamiltus Lietuvos atlikėjus. Gabija Lokytė virs Juste Arlauskaite-Jazzu. „Man patinka jos stilius, nes dabar ji atrodo labai ikoniškai – taip, kaip turi atrodyti tikras atlikėjas“, - sakys ji.


Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas/Dovydo Beržinio nuotr.
Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas/Dovydo Beržinio nuotr.

Tai dar ne viskas – projekte dalyvaujanti Kristina Radžiukynaitė virs visai neseniai išgarsėjusia jaunimo pop dievaite Beatrich ir atliks milijonus perklausų „Youtube“ platformoje surinkusį kūrinį „Superstar“. „Ji yra labai sportiškas žmogus. Kaip suprantu, ji sportuoja kiekvieną dieną, jos pasirodymai yra sportiški. Tai yra visiška mano priešingybė“, - prieš pasiroymą baiminsis Kristina. Trijų žavių moterų virsmai į Lietuvos muzikinės scenos žvaigždes laidoje „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 val. per BTV.

Skaitykite daugiau