Ingrida Kazlauskaitė užsikrėtė koronavirusu: „Jis tikrai labai klastingas“

Ingrida Kazlauskaitė / Andriaus Ufarto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Augant koronaviruso atvejų skaičiams, apie užsikrėtimus praneša vis daugiau pramogų pasaulio atstovų. Neseniai paaiškėjo, kad koronavirusu užsikrėtė ir dainininkų Livetos ir Petro Kazlauskų dukra, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė.

Kaip praneša „Lietuvos rytas“, I.Kazlauskaitė nuo Covid-19 gydosi jau porą savaičių.

Moteris pasakojo, kad koronaviruso tyrimui užsiregistravo vos pajutusi pirmuosius simptomus, o praėjus maždaug parai – sulaukė teigiamo testo atsakymo.

„Tai nebuvo labai netikėta, tačiau vis tiek patyriau šoką. Sužinoti, kad patekai į pasaulinės pandemijos gniaužtus, nėra malonu“, – „Lietuvos rytui“ sakė atlikėja.

Koronavirusu susirgusi I.Kazlauskaitė pradėjo kosėti, jautė nugaros, galvos skausmus, ją krėtė šaltis, prasidėjo sloga. Visgi, pasak atlikėjos, ligos eiga – neprognozuojama. Ingrida pasakojo, jog penktą sirgimo dieną jos savijauta pradėjo gerėti, tačiau tik trumpam.

„Apsidžiaugiau, kad liga traukiasi. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad apsigavau, o šis virusas tikrai labai klastingas. Man vėl pakilo temperatūra. Termometras rodė kiek daugiau nei 37 laipsnius. Tačiau blogiausia tai, kad paūmėjo kosulys, toliau vargino sąnarių skausmas, bendras silpnumas, labai norėjosi miego“, – sakė I.Kazlauskaitė.

I.Kazlauskaitė džiaugiasi, kad dėl koronaviruso neatsidūrė ligoninėje ir gali gydytis namuose.

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau