Ingrida Kazlauskaitė pasipuošė stilingais akiniais: ar jai tinka?

Ingrida Kazlauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-19 14:39
Dainininkė, TV projektų dalyvė Ingrida Kazlauskaitė pasipuošė dailiais akiniais – pagaliau išdrįsusi su jais pasirodyti viešumoje atlikėja teigė sulaukusi gausybės komplimentų.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt kalbinta I.Kazlauskaitė pasakojo, kad akiniai jai skirti ne grožiui, o dėl kiek susilpnėjusios regos – mergina prieš kurį laiką ėmė silpniau matyti į tolį.

„Akys pasilpo nuo kompiuterio, telefono ir skaitymo, todėl ėmiau prasčiau matyti į tolį. Su akiniais jos pailsi, geriau matau, galiu puikiai vairuoti“, – Žmonės.lt sakė Ingrida.

Tiesa, mergina prisipažino, kad kurį laiką akinius dėvėjo tik namuose, mat kiek drovėjosi savo išvaizdos. „Juos užsidėdavau tik namuose, prie savų, o kai pamatė draugai, sulaukiau daug komplimentų. Iš pradžių buvo nedrąsu su akiniais, tačiau vėliau, pavargus akims, tiesiog ėmiau juos dėvėti dažniau. Daug kam buvo staigmena, kad man reikia akinių, tačiau pirmus simptomus, kad matau prasčiau, pastebėjau jau prieš metus. Šiemet akių jautrumas paūmėjo ir dėl šienligės“, – atviravo atlikėja.

Pavasarį I.Kazlauskaitė pasitiko su naujaisiais „Burberry“ akiniais – sulaukusi gausybės komplimentų mergina jaučiasi kur kas drąsiau ir nebesidrovi jų dėvėti viešumoje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai