Ingrida Kazlauskaitė mėgaujasi romantika ir dėmesiu: „Emocijų cunamis...“

Ingrida Kazlauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-22 10:35
Vyrai visais laikais dovanodavo moterims gėlių – ir ne veltui: dažniausiai šis gestas dailiosios lyties atstovių būna įvertintas itin palankiai. Didelį glėbį rožių gavusi atlikėja Ingrida Kazlauskaitė neslepia – jai nuo tokios dovanos apsalo širdis.

„Kai trūksta žodžių, nes širdis iš laimės plaka milijonu dūžių per minutę, o protas tiesiog „nebeišneša“, nes emocijų cunamis... Staigmena atėmė kalbos dovaną, bet šypsena iki ausų! Kaip tai padaryti? Žino JIS vienas“, – pakomentavo Ingrida, pasidalinusi nuotraukomis, kuriose ji įamžinta  rankose laikanti didžiulę puokštę raudonų rožių.

Žmonės.lt susisiekus su I.Kazlauskaite ir pasiteiravus, kas gi ją nustebino tokia romantiška dovana, mergina nebuvo kalbi ir papasakoti apie gerbėją nepanoro.

„Meilė ir laimė mėgsta tylą“, – Žmonės.lt sakė Ingrida, prisipažinusi, kad vis dar yra euforijoje, tačiau atvirauti apie jausmus plačiau – nenori.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau I.Kazlauskaitė susitikinėjo su čiuožėju Aidu Rekliu, tačiau pora pasuko skirtingais keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai