Ingrida Kazlauskaitė: „Mano gyvenime kandidatas į pasakų princus jau yra“

Ingrida Kazlauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį „KK2 penktadienio“ studijoje lankysis Kalėdų senelių bei Snieguolės divizija ir žvaigždės su savo vaikais: Andrius Kandelis su dukrele Dite, Vita Jakutienė su Nikoleta ir Armandu bei Milisandra ir Algis Radzevičiai su sūnumi Roku.

Šventinės laidos kulminacija – dainininkės Ingridos Kazlauskaitės 30 – tasis jubiliejus, iki kurio beliko vos kelios dienos.  Šv. Kalėdos – ne tik kūdikėlio Jėzaus, bet ir I.Kazlauskaitės gimimo šventė.  Į studiją  Ingrida atvyko nuostabiai pasipuošusi ir pasakojo, kad šis metas jai ypatingas.

Ingrida Kazlauskaitė / LNK nuotr.

„Tikiu, kad gražiausiais mano gyvenimo žiedas prasiskleis būtent šiuo metu“, – švęsdama savo gimtadienį   tikino  Ingrida. Mergina prisipažino, kad jau tikrai yra pasiruošusi šeimyniniam gyvenimui, svajoja apie 3 vaikus ir vyrą, kuriam rytais galėtų virti košes.  Nors asmeninį savo gyvenimą Ingrida labai slepia, vis gi Tomui su Ugne pavyko iškvosti, kad pretendentas į pasakų princus tikrai yra. Ir gali būti, kad jis Ingridai net pasipiršo.

Per filmavimą ant Ingridos rankos išdavikiškai blykčiojo įspūdingas žiedas.

Laidoje Ingridą sveikinusi Kristina Brazauskienė į studiją atsinešė firminių savo koldūnų, kurių receptui – daugiau nei 100 metų.  Visi svečiai patiekalą ragavo ir gyrė, o Kristina atskleidė nesudėtingą pyragėlių receptą. Taigi, penktadienį pažiūrėję „KK2 penktadienį“, per šventes galėsite mėgautis originaliu patiekalu pagal Kristiną Brazauskienę.

Ingrida Kazlauskaitė / LNK nuotr.

 

Skaitykite daugiau