Ingrida Kazlauskaitė Kaune filmavo daugiau nei milijono eurų vertą vaizdo klipą

Ramūnas Čapkauskas, Deividas Jocius, Ingrida Kazlauskaitė ir Andrius Jasionauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lenktyniniai automobiliai, lėktuvai, prabangus „Ferrari“, vienetiniai papuošalai ir drabužiai – visa tai ir dar daugiau įamžinta vaizdo klipe, skirtame naujai dainininkės Ingridos Kazlauskaitės dainai „Mes lekiam su vėju“.

„ENEOS 1000 kilometrų lenktynėms“ dedikuotam kūriniui muziką sukūrė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius. Dainos tekstas – bendras jo ir I.Kazlauskaitės darbo vaisius.

Kol kas „Mes lekiam su vėju“ uždarame renginyje yra girdėjęs tik nedidelis ratas su lenktynėmis susijusių žmonių.

Būtent jo pristatymo metu „Carre & MVP by Algirdai“ komandos narys, lenktynininkas Deividas Jocius ir pasiūlė I.Kazlauskaitei šiai dainai nufilmuoti ypatingą vaizdo klipą. Žmonės.lt skaitytojai gali išvysti šio išskirtinio filmavimo užkulisius.

Ingrida Kazlauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Ingrida Kazlauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Po truputį jį filmuojame jau mėnesį, o, sulaukę tinkamo oro, pagrindinį siužetą nutarėme įamžinti šį savaitgalį“, – Žmonės.lt pasakojo atlikėja.

Vaizdo klipą kurianti komanda Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome darbavosi visą šeštadienį.

Tam reikėjo paruošti automobilius ir lėktuvus. Iš viso vaizdo klipe bus įamžinti keturi „CTL flight design“ sparnuočiai, „Aqvila CR1“ ir „Ferrari F 430”.

Egzotiška detalė – vieną iš lėktuvų pilotavo su vyrais dėl greičio pasivaržyti nusprendusi Ieva Liekytė.

Ingrida Kazlauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Lenktynės, įamžintos vaizdo klipe, vyko ir ore, ir ant žemės. Buvo atlikti gana pavojingi triukai, įprastai prikaustantys tiek publikos, tiek pačių jų atlikėjų dėmesį“, – sakė D.Jocius.

Jis neabejoja, jei pilotai.lt, lenktynininkai, prabangių automobilių savininkai ir visi prie vaizdo klipo prisidėję asmenys už savo darbą bei galimybę pasinaudoti itin vertingomis transporto priemonėmis prašytų atlygio, dainos „Mes lekiam su vėju“ klipas kainuotų daugiau nei vieną milijoną eurų.

I.Kazlauskaitė, tapusi pagrindine siužeto heroje, pasipuošė „Ingrida Style Secret“ komandos kurtais drabužiais bei aksesuarais.

„Neabejoju, jog naujoji daina bus išskirtinė ne tik dėl vaizdo klipo, bet ir dėl iš jos sklindančios energijos!“, – sakė dainininkė.

Ingrida Kazlauskaitė filmuojasi išskirtiniame vaizdo klipe (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau