Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė tapo modeliais: fotosesijoje pirmąkart pozavo kartu

Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė / Kolekcijos „Holiday Winds“ fotosesija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-08 13:30
Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė prisipažino iš mamos Livetos vis pasiskolinanti scenai skirtus drabužius. „Prieš koncertus mėgstu įlįsti į mamos spintą. Prieš kelias savaites prie savojo sijono prisiderinau vyšnių spalvos palaidinę, kurią ji įsigijo prieš daugelį metų. O mama atsilygina panaršydama po mano kosmetines... Taigi, rezultatas 1:1“, – Žmonės.lt juokavo dainininkė Ingrida Kazauskaitė (31), dalyvavusi dizainerės Natalijos Šakelienės naujos drabužių kolekcijos „Holiday Winds“ fotosesijoje.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kūrėja pademonstruoti savuosius darbus patikėjo ne tik I.Kazlauskaitei, bet ir jos mamai Livetai Kazlauskienei (50). 

„Vasaros atostogos yra ir laikas paplūdimyje, ir prašmatnūs vakarėliai ant jūros kranto, – pasakojo N.Šakelienė, – O kai kuriems tai – dienos, praleistos mieste, vakarais vaikštant senamiesčiu ir mėgaujantis gyva muzika. Norėjosi pademonstruoti tokius darbus, kurie tiktų įvairiems atostogų planams.“ 

Dainininkių duetą N.Šakelienė pasirinko ketindama patikinti dailiosios lyties atstoves, jog yra drabužių, derančių skirtingo amžiaus moterims. „O mama ir dukra šį sumanymą galėjo geriausiai įgyvendinti“, – patikino autorė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nepaisant to, kad Ingrida kartu su tėvais, žinomais estrados dainininkais Liveta ir Petru Kazlauskais, kartu koncertuoja nuo septynerių, prieš fotografo objektyvą dviese su mama pozavo pirmą kartą. 

„Bendrų nuotraukų apskritai turime mažai. Aš labai mėgdavau fotografuoti Ingridą, o į kadrą kartu patekdavome itin retai“, – sakė L.Kazlauskienė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pozuodama ji sakė tik dar sykį įsitikinusi, kokia drąsi ir laisvai besijaučianti yra dukra. L.Kazlauskienė tvirtino pati niekuomet nemėgo būti fotografuojama. Ji iš šono stebi dukrą ir neabejoja, kad laikysenos, judesių, gebėjimo elgtis teatrališkai Ingrida išmoko koncertuose. 

I.Kazlauskaitė pasakojo turinti ko pasimokyti iš mamos. Jaunai dainininkei imponuoja estrados įžymybės moteriškumas bei elegantiškumas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Ši vasara ypatinga ir man, ir mamai – mūsų spintose atsirado įvairių spalvų drabužių! Iki šiol vertinome tik juodą klasiką, o dabar atėjo metas keistis. Kartais pajuokaujame, kad pradėjome mėgti „jokios spalvos“ drabužius. Taip iki šiol vadinome pastelinio atspalvio audinius“, – juokdamasi pasakojo I.Kazlauskaitė. 

Tiek ji, tiek mama šiltojo metų sezono neįsivaizduoja be ilgos suknelės, šilkinės tunikos ir tamprių.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

L.Kazlauskienė sakė, kad mada dažniau vyrauja kasdienėje aprangoje. Tuo tarpu sceniniai kostiumai dėl savo kirpimo, spalvų ar kitų priežasčių aktualūs būna ne tik trumpą laiką. 

„Daugelį koncertams skirtų drabužių išsaugojau. Kai Ingrida buvo maža, tesvėriau 50 kilogramų. Todėl jai daugelis mano jaunystės suknelių ir palaidinių tinka“, – sakė dainininkė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai