Ingrida ir Arvydas Saboniai atnaujino santuokos įžadus

Arvydo ir Ingridos Sabonių santuokos įžadų atnaujinimo ceremonijos akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-15 15:43
Ketvirtadienį viena garsiausių Lietuvos porų – Ingrida ir Arvydas Saboniai – atnaujino santuokos įžadus. Jauki ceremonija buvo surengta Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Kuklioje šventėje dalyvavo tik Sabonių šeimos nariai ir patys artimiausi bičiuliai. Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino visi keturi jų vaikai: sūnūs Žygimantas, Tautvydas, dabar NBA rungtyniaujantis Domantas ir dukra Aušrinė.

Krepšinio legenda Arvydas Sabonis per iškilmes vilkėjo tamsų kostiumą, o jo mylimoji Ingrida Sabonienė pasipuošė dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknele ir raudonpadžiais „Christian Louboutin“ aukštakulniais.

ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Šiemet Ingrida ir Arvydas Saboniai mini 27-ąsias vestuvių metines – pora susituokė 1990-ųjų birželio 15 d.

Garsiausio visų laikų Lietuvos krepšininko ir grožio konkurso „Gražioji vilnietė – 88“ nugalėtojos vestuvės vyko per blokadą, kai daug ko stigo, tačiau nepritekliaus šventėje nebuvo justi.

ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nuotaka puošėsi iš Ispanijos parsivežta įspūdinga suknele, o batelius ypač aukšta pakulne (11 cm) ji rado Vokietijoje. Vestuvių dieną Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino šimtai džiūgaujančių žmonių.

Po santuokos Kauno rotušėje jaunuosius ir svečius į Klaipėdą vežė keli autobusai, iki Juodkrantės plukdė specialiai išpuoštas keltas.

Pokylyje dalyvavo keli šimtai žmonių, stalai lūžo nuo vaišių ir lietuviškų bei atvežtinių gėrimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai