Ingrida Ilginė Londono mados savaitėje žingsniavo podiumu trijų kolekcijų pristatymuose

Ingrida Ilginė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-09-23 10:08
Dubline gyvenanti Ingrida Ilginė (30) šiais metais Londone vykusiame tarptautiniame konkurse „Top Model 2013“ nuskynė laurus vyresnių nei 25-erių kategorijoje ir pelnė fotografų įsteigtą apdovanojimą. Laisvai samdomu modeliu dirbanti Ingrida po pergalės sulaukė pasiūlymų padirbėti užsienyje, dalyvauti įvairiuose fotosesijose ir Londono mados savaitės pristatymuose.

Rugsėjo 13–17 dienomis mados Meka tapęs Londonas sulaukė pasaulinio lygio žvaigždžių, kurios atvyko pasidomėti mados naujovėmis. I.Ilginė podiumu žengė net trijų kolekcijų pristatymuose. Moteris demonstravo Gianni Lillu, Omaro Mansoro ir Yuvnos Kim kurtus drabužius.

„Kolekcijas demonstravo 26 modeliai. Dizaineriai, su kuriais man teko dirbti – gerai žinomi britų mados pasaulyje, todėl šou buvo įspūdingas ir aukščiausio lygio. Pristatymuose dalyvavo garsūs žmonės, pirmose eilėse sėdėjo muzikinio projekto „X Faktorius“ žvaigždės, buvo apsilankiusi Simono Cowello buvusi draugė Sinitta“, – portalui Žmonės.lt įspūdžius pasakojo Ingrida.

I.Ilginė net buvo pasirinkta kaip vienas iš dvejų modelių, kurie užbaigė O.Mansoro kolekcijos pristatymą. Lietuvei tuomet buvo patikėta vilkėti juodą klasikinio stiliaus vakarinę suknelę.

I.Ilginė sakė, kad kvietimo į Londono mados savaitę sulaukė dėl to, jog dalyvavo „Top Model 2013“. Tarptautinio konkurso rengėjai pasiūlė visiems nugalėtojams sudalyvauti mados renginyje. Ingrida mados savaitėje dirbo dvi dienas: pirmąją dieną turėjo du pristatymus, kitą – vieną. „Jei gyvenčiau Londone, manau, galėčiau pasiekti daugiau. Aš atitinku jų kriterijus, patys dizaineriai pasirenka mane. Esu vyresnė nei daugelis modelių, o dizaineriai nori, kad jų drabužius demonstruotų ne paauglės, bet subrendusios moterys“, – atviravo plungiškė.

Ingrida teigė, kad praėjusią savaitę Londone buvo tikras sujudimas ir mados pasaulis virte virė. Paklausta, ar ryžtųsi kraustytis į Londoną dėl karjeros, I.Ilginė buvo atvira. „Turiu gerą darbą – kai dešimt metų sėdi patogiai vienoje vietoje, nesinori ko nors keisti. Nesakau griežto ne. Galbūt, jei pasirašyčiau kokią gerą sutartį. Turiu šeimą, todėl priimti tokius sprendimus man yra sunkiau“, – kalbėjo moteris.

Modelis pasakojo, kad Londono mados savaitė – didžiausias šou, kuriame teko dalyvauti. Iki tol po laimėjimo Ingrida fotografavosi įvairiems airių žurnalams ir tapo vieno prekinio ženklo reklaminiu veidu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai