Ingos Stumbrienės sūnaus gimtadienio šventė virto tikra futbolo fiesta

Ingos ir Aivarų Stumbrų sūnus Gabrielius atšventė septintą gimtadienį / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-02-16 13:06
Du vaikus auginantys verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai dėl savo atžalų pasiryžę padaryti viską, todėl mažųjų gimtadieniai visada atrodo taip, tarytum ilgus mėnesius juos būtų ruošę renginių planuotojai. Ne išimtis ir Gabrieliaus septintojo gimtadienio šventė, virtusi tikra futbolo fiesta.

Kodėl šalyje, kur krepšinis prilygsta antrai religijai, pasirinkta futbolo tematika?

„Gabrielius labiausiai prašė tokio gimtadienio, per kurį galėtų žaisti futbolą.

Net kelionėje, kurioje nesenai buvome, jam labiau rūpėjo futbolą pažaisti nei baseinas ar kitos pramogos...

Nors su tėčiu net keturis kartus per savaitę žaidžia krepšinį, vaikšto į jo pamokėles, Gabrielius niekaip nepasidavė tėčio įkalbinėjimams“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Stumbrienė.

Moteris patikino, kad jos sūnus labai myli futbolą ir spardo kamuolį menkiausiai progai pasitaikius.

„Net kelionėje, kurioje nesenai buvome, jam labiau rūpėjo futbolą pažaisti nei baseinas ar kitos pramogos... Todėl klausimų dėl gimtadienio temos nekilo“, – patikino Inga.

Ar užaugęs Gabrielius taps garsiu futbolininku, Inga nedrįsta spėlioti. Dar anksti – tiki ji. Užtat savo mylimiausią sportininką berniukas jau turi. Tai Madrido „Real“ puolėjas Cristianas Ronaldo.

Šios futbolo komandos marškinėliais Gabrielius ir norėjo puoštis per savo gimtadienį, bet Inga su Aivaru įtikino sūnų, kad aikštelėje reikia atstovauti savo šalį. Todėl vaikai per šventę vilkėjo Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aprangą. Ją mažiesiems sportininkams parūpino futbolininko Deivido Česnauskio žmona Vaida.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

„Ilgai sukome galvas dėl šventės vietos, nes žiemą žaisti futbolą galima tik vienoje arenoje. Tik ji turi žolės dangą. Deja, ten intensyviai treniruojasi įvairūs klubai, todėl tiesiog išsinuomojome sporto salę! Daug kam tai pasirodė labai netikėta, bet itin puiki mintis“, – kalbėjo I.Stumbrienė.

Gabrieliaus gimtadienis – labai vyriškas, todėl daugelį pramogų sugalvojo ne kas kitas, o Aivaras. Inga nesidrovi sakyti, kad šiemet daugiausiai idėjų pasiūlė Aivaras. Viena iš jų – futbolo rungtynės.

Vaikai buvo suskirstyti komandomis, papuošti skirtingų spalvų marškinėliais. Pirma vieta buvo apdovanota auksiniais medaliais, o antra vieta – sidabriniais. Daugiausiai įvarčių įmušęs žaidėjas, geriausias gynėjas, ir draugiškiausias futbolininkas pelnė po taurę.

Gimtadienyje netrūko ir kitokių pramogų. Svečiai vaišinosi trijų aukštų tortu, daužė rankų darbo futbolo formos pinjatą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai