Ingos Stumbrienės 11-metė dukra Estela jau taupo savo restoranui

Ingos ir Aivaro Stumbrų šeima dalyvavo laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 13:57
Ankstų šeštadienio rytą savo jėgas kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ išbandys verslininkė Inga Stumbrienė, kuri kartu su savo dukra, aistrą maisto gaminimui puoselėjančia Estela, varžysis dėl vyro ir tėčio Aivaro Stumbro palankumo.

Pasak I. Stumbrienės, Estela į mamą dažnai kreipiasi dėl maisto gaminimo patarimų, o mergaitei panorėjus, mama leidžia virtuvėje suktis pačiai. „Dalintis virtuve tenka. Estela dažnai klausia patarimų, kaip pagaminti vieną ar kitą patiekalą. Bet man smagiausia, kai ji virtuvėje darbuojasi viena pati, stengiasi, atranda ir džiugina mus savo kūriniais“, – su šypsena pasakojo žinoma moteris.

Tačiau šį kartą mamai ir dukrai teko ne tik dalintis viena virtuve, bet ir joje varžytis, kuri pagamins A. Stumbrui labiau patiksiantį patiekalą.

Tomasfoto.lt nuotr.
Tomasfoto.lt nuotr.

„Aš manau, kad šeimoje varžytis yra tikrai ne vieta, bet ir nedrįsčiau konkuruoti su ta ugnele, kurią aš matau savo dukros akyse. Estelos svajonė yra turėti savo restoraną ir ji jau porą metų intensyviai tai savo svajonei taupo“, – sakė I. Stumbrienė.

Savo mylimajam I. Stumbrienė gamins ypatingus, lengvai paruošiamus, tačiau labai gardžius sausainius iš kukurūzų dribsnių, o Estela išmėgins naują receptą – vaisių pyragą, padedama grilių eksperto Proflame Expert“ vadovo Vaidoto Rutkausko keps grilyje.

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžta gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai