Ingos Jankauskaitės dovana gerbėjams: „Jeigu bent akimirkai pamiršit nerimą, nurimsiu ir aš“

Inga Jankauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-13 12:57
Viena produktyviausių pastarojo meto Lietuvos atlikėjų, muzikos apdovanojimuose M.A.M.A 2020 nominuota net trijose kategorijose, lyriškoji Inga Jankauskaitė ir toliau stebina savo gerbėjus. Šį sekmadienį, Valentino dienos proga, melomanams atlikėja padovanos gyvos muzikos koncertą, kuriame pristatys savo kūrybą iš pastarųjų dviejų albumų. Pasak žinomos moters, jos tikslas – padėti užmiršti nerimą šiuo periodu.

Praėjusių metų pabaigoje pristačiusi antrąjį savo solinį albumą „Tau ir man“ I.Jankauskaitė ir toliau džiugina savo gerbėjus. Valentino dienos proga savo koncertą Inga pristatys „Youtube“ platformoje. 

„Aš nežinau, kaip meilę sutalpinti į žodžius. Žinau tik, kad tai veiksmažodis, kuris ir guodžia ir įkvepia, skaudina ir skraidina, gniuždo ir prikelia. Šituo praradimų metu – tai vienintelis dalykas, kuriuo reikia rūpintis. Tokio ir linkiu Valentino – kantraus ir išmintingo, kuris sugebėtų į pyktį, susierzinimą ir tą „surištų rankų“ nuovargį atsakyti ramybe, o ne tuo pačiu, kad visiems užtektų jėgos neprarasti tikėjimo, jog viskas praeis, jog tamsu būna prieš aušrą“, – teigia apie meilę paklausta atlikėja.

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė

Simbolinį vakarą įvyksiantis koncertas, pasak Ingos, yra su tikslu padėti bent akimirkai užsimiršti nerimą ir tai, kas jau ilgą laiką vyksta pasaulyje. 

„Tokiam Šv. Valentinui raudonos širdelės su šampanu ir sentimentaliomis smulkmenomis netrukdo. O aš dovanoju jums koncertą. Ir jeigu bent akimirkai pamiršit nerimą, nurimsiu ir aš. Žinodama, kad mano meilė neliko be atsako. Susitikim! Aš labai ilgiuosi jūsų“, – teigia I.Jankauskaitė.

Koncertą stebėti bus galima šį sekmadienį nuo 20 val., ČIA.

O artėjantį pirmadienį Inga pristatys ir dar vieną singlą iš naujausio savo albumo „Tau ir man“.

Naujausi straipsniai