Ingos ir Arūno Valinskų sūnus su mylimąja Viktorija susilaukė dukros

Inga ir Arūnas Valinskai bei jų sūnus Arūnas su mylimąja Viktorija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-09 15:02
Politikas Arūnas Valinskas su mylimąja burnos higieniste Viktorija Denisovaite sulaukė kūdikio. Porai gimė mergaitė. Tai patvirtino pats Arūnas, kuris pridėjo, kad žmona jaučiasi puikiai ir jie vos spėja visiems atsakyti į sveikinimus.

„Po pradinio jaudulio vis labiau jaučiasi užtikrintumas ir ramybė. Nors tai didelis pokytis, bet jis – geras, laukiamas, sutvirtinantis ir įpareigojantis susiimti ten, kur anksčiau galbūt galėjai leisti sau būti labiau atsipalaidavęs“, – dar prieš susilaukiant vaikelio samprotavo Arūnas Valinskas. Tada jo žmona jau skaičiavo pirmuosius nėštumo mėnesius. 

„Kol kas yra nuostata tuoktis, kai vaikas jau pats galės savo kojom, ateit į vestuves ir  būt liudininku“, – tuomet pridūrė Arūnas.

Neseniai Į Seimo darbą įsiliejęs vyras yra įgijęs Tarptautinių santykių ir japonų kalbos bakalaurą Jungtinėje Karalystėje, Lidso universitete (University of Leeds).

„Jaučiu pilietišką pareigą prisidėti prie stiprios, vakarietiškos Lietuvos kūrimo. Turiu daug idėjų ir nebijau naujų iššūkių“, – tąkart sakė Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Po studijų Arūnas Valinskas jaunesnysis tarnavo Lietuvos kariuomenėje, dirbo NATO 3-iojo ryšių bataliono būryje. Dirbo su informacinėmis sistemomis ruošiantis vykdyti NATO sąjungininkų ir Lietuvos kariuomenės štabų paramą, dalyvavo tarptautinėse operacijose Turkijoje.

Arūnas – santūrumu išsiskiriantis jaunas žmogus. Pasveikinus jį sulaukus pirmagimės, šis padėkojo už sveikinimus ir pasakė, kad žmona su mergaite jaučiasi puikiai. Vyras pagyrė ligoninės, kurioje jiedu su Viktorija dar yra, personalą ir padėkojo jiems už didžiulį rūpestį.


Žmonės.lt

Naujausi straipsniai