Ingos Budrienės mokymai Maljorkoje: 40 tūkst. eurų kainavusios rankų darbo gėlės ir siena iš 100 kg citrinų

Ingos Budrienės mokymai Maljorkoje / „LV Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-05 12:53
Vestuvių planuotoja Inga Budrienė vis dar gyvena įspūdžiais iš praktinių mokymų, kartu su partneriais surengtų Maljorkoje, Santa Margalidos miestelyje.

„Ši Ispanijos sala buvo puiki vieta pademonstruoti mokinėms, kaip galima suorganizuoti įspūdingas šventes itin nepalankiomis sąlygomis, turint labai ribotą biudžetą“, – sakė prekės ženklo „Luxury by Inga Budrienė“ įkūrėja.

Tris dienas vykusiuose užsiėmimuose dalyvavo devynios savo žinias patobulinti norinčios merginos iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Bulgarijos, Maljorkos, JAV bei Lietuvos. Visos jos turi nuosavus verslus ir nori įgauti naujos patirties.

„Kai kurioms galima tik nuoširdžiai pavydėti žinant, kokiose didelėse ir daug sau galinčiose leisti rinkose jos dirba. Įsivaizduokite šalis, kuriose vaikų gimtadienių šventei mažiausiai išleidžiama apie 5000 eurų... Arba jubiliejus, kurių biudžetai siekia tūkstantį kartų didesnę sumą? Tiesa, visos jos yra savo sričių profesionalės, su klientais pasirašiusios konfidencialumo sutartis, todėl viešai jokių detalių pasakoti negali“, – sakė I. Budrienė.

„LV Photography“ nuotr.
„LV Photography“ nuotr.

Vienos Ingos buvusios mokinės dėka į Maljorką iš Ibisos buvo atplukdytos olandų dizainerio Menno Kroon rankų darbo šilkinės gėlės. 40 tūkst. eurų kainavusios, pagal specialų užsakymą sukurtos grožybės neseniai džiugino vieno garsaus didžėjus vestuvių svečius, o rugsėjo pabaigoje tapo I. Budrienės Maljorkoje surengtų mokymų baltos Gala vakarienės puošmena.

Kiekvieną dieną praktikantės ruošdavo teminius pietus bei vakarienes. Pirmąją dieną dekoracijose dominavo citrinos. Įspūdingas darbas buvo atliktas vadovaujant floristei Ritai Bagdzevičiūtei. Foto sienelei prireikė 100 kilogramų citrinų.

Kitą mokymų dieną vakarienės stalas buvo puoštas palmės lapais ir dekoratyviniais flamingais. Daug dėmesio sulaukė alyvuogių tema, mat vila, kurioje buvo apsistota, turi nuosavą alyvuogių sodą.

Išskirtiniai šįkart buvo ir meniu, diplomai, užrašų knygelės. Visa tai savo piešiniais papuošė dailininkė Gintarė Zykutė.

„LV Photography“ nuotr.
„LV Photography“ nuotr.

Mokymų dalyvėms maistą ruošė šrilankietis Dilan Dampella Gamage ir lietuvė Indrė Kunikauskaitė.

„Esu labai dėkinga savo vyrui ir mūsų šeimos bičiuliams, kurie daugiau nei 3000 kilometrų atstumą nuo Lietuvos iki Maljorkos įveikė autobusiuku. Į jį sukrovėme ne tik gėles, bet ir daugybę mokymams reikalingų dalykų“, – sakė I. Budrienė.

Ji sakė, kad nebūtų įgyvendinusi sumanymų taip, kaip norėjusi, jei ne mokymų partnerė kompanija „Idea Mallorca“. Ją Ispanijos saloje yra įkūrusios dvi lietuvių šeimos. Daug padėjo ir Gintarė Dapkutė Rodriguez iš „Event's by G Ibiza“.

„Darbo sąlygos Maljorkoje tikrai sudėtingos, o nuomos kainos neįtikėtinos. Už tas kėdes, kurias Lietuvoje mokame po 4 eurus, ten paprašė po 17 eurų... O gyvų gėlių rasti saloje apskritai neįmanoma. Jas, kaip ir į Lietuvą, tiekėjai gabena iš Olandijos. Tik jų kaina dar didesnė nei pas mus“, – apie iškilusius sunkumus pasakojo I. Budrienė.

Kol kas ji nežino, kada ir kur vyks ketvirtieji praktiniai mokymai.

„Noriu atsigauti nuo įspūdžių ir tada bus aišku, kaip viskas vyks toliau“, – su šypsena sakė I. Budrienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai