Ingeborgos Dapkūnaitės mylimąją populiariame seriale įkūnijusi rusų žvaigždė – sužavėta neeilinio talento

Darija Ekamasova filmo „Advokatas“ filmavimo aikštelėje ir su Ingeborga Dapkūnaite/Justinos Liubinaitės ir soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-03 11:07
Šią savaitę pasirodė trečiasis serialo „Okupuoti“ sezonas. Viename brangiausių Norvegijos serialų apie niūrią pasaulio versiją, kuriame Rusija okupuoja Norvergiją dėl ištikusios ekologinės krizės, vaidina ir kino žvaigždė Ingeborga Dapkūnaitė.

Žymi lietuvių aktorė Ingeborga Dapkūnaitė įkūnija Iriną Sodorovą, galingą Rusijos ambasadorę Norvegijoje. Naujausiame sezone ši herojė įsivelia į pavojingiausias dilemas dėl savo asmeninio gyvenimo – meilės nuoširdžiai muzikos mokytojai Liubovai Sorokinai.


Mylimosios vaidmenį suvaidinusi Rusijos aktorė Darija Ekamasova, Lietuvos žiūrovams pernai matyta Sandanso ir Kanų festivaliuose rodytame filme „Duokit laisvę“, taip pat gerai žinoma Auksinį gaublį laimėjusio serialo „Amerikiečiai“ gerbėjams.


Drąsų vaidmenį seriale „Okupuoti“ sukūrusi aktorė neslepia susižavėjimo savo partnere: „Ingeborga – viena mano mylimiausių aktorių. Ji – neįtikėtinai talentinga ir labai geras žmogus.“


Trečioji serialo „Okupuoti“ dalis filmuota ir vyksta Vilniuje. Ryškius epizodinius vaidmenis kuria tokie žymūs lietuvių aktoriai kaip Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Ramūnas Cicėnas, Leonardas Pobedonoscevas, Rimantė Valiukaitė, Arūnas Sakalauskas, Arvydas Dapšys, Paulius Markevičius, Valentinas Krulikovskis ir kiti.

Darija Ekamasova filmo „Advokatas“ filmavimo aikštelėje/Justinos Liubinaitės nuotr.
Darija Ekamasova filmo „Advokatas“ filmavimo aikštelėje/Justinos Liubinaitės nuotr.

„Puiki patirtis dirbti su tokiais profesionalais,“ – teigia Darija Ekamasova, negailinti komplimentų tarptautinei serialo komandai. „Filmavome Osle ir Vilniuje, kur praleidau daug įdomaus laiko. Nemaža dalis komandos buvo lietuviai, jau dirbę prie įspūdingiausių televizijos projektų,“ – Darija Ekamasova džiaugiasi metus trukusiu darbu ir nekantrauja pagaliau išgirsti žiūrovų reakcijas.

Lietuvos žiūrovai Dariją Ekamasovą vėl išvys kino teatruose šių metų rugsėjį, Romo Zabarausko filme „Advokatas“. Šis filmas taip pat susijęs su LGBT+ tema – pasakos advokato ir pabėgėlio meilės istoriją.

Naujausi straipsniai