Ingeborga Dapkūnaitė apie seksualiniu priekabiavimu apkaltintą Joną Vaitkų: „Negaliu pasakyti, kad tai malonu“

Ingeborga Dapkūnaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-01 20:15
„Nesu labai įdomi“ – tvirtina garsiausia Lietuvos aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, laidos „Gyvenimo būdas“ vedėją Daivą Žeimytę išskirtiniam pokalbiui pakvietusi į Maskvą, teatrą „ Nacii“, kur moteris šiuo metu vaidina.

Holivudo pripažinta lietuvių aktorė savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais. Ir šio interviu metu D. Žeimytė buvo įspėta, kad pokalbio nebus, jeigu bus klausimų apie I. Dapkūnaitės artimuosius ar ne kūrybinį jos gyvenimą.

„Mano šeima yra mano šeima ir jie turi savo gyvenimą“ – teigia I. Dapkūnaitė.

Aktorė gyvena ir dirba Maksvoje, tačiau nėra visiškai atitrūkusi nuo Lietuvos. Štai paklausta, kaip vertina tai, kad jos mokytojas, režisierius Jonas Vaitkus šiuo metu yra priverstas gintis kaltinimų seksualiniu priekabiavimu, I. Dapkūnaitė nevyniojo žodžių į vatą.

„Negaliu pasakyti, kad tai malonu“, – teigė garsi aktorė.

Su garsiuoju Bradu Pittu ir kitais pasaulyje žinomais aktoriais dirbusią I. Dapkūnaitą nustebino tai, kad su spektakliu „Cirkas“, kuriame dabar vaidina, jie nepasirodys Vilniuje. Rygoje ir Taline spektaklis bus rodomas, o Lietuvos sostinėje – ne.

„Politika yra politika, bet menas tam ir yra, kad jungtų žmones“ – sako aktorė.

Kitas pasakojimas – apie tai kaip iš skurstančios vienišos motinos tapti įvertinta dešimtmečio verslininke. Pilnutėles arenas sutraukianti motyvatorė, indė Madi Sharma ilgus metus moteris kentė vyro smurtą.

„Po to, kai vyras baigdavo mane mušti, aš negalėdavai pajudėti dvi dienas“, – pasakojo M.Sharma.

Iš namų su dviem vaikais išėjusi Madi neturėjo nieko – nei pinigų, nei kvalifikacijos, nei patirties. Šiandien ji vadovauja savo įkurtai tarptautinei įmonių grupei „Madi group“, apimančiai pelno siekiančias įmones bei nevyriausybines organizacijas.

„Gyvenimo būdas“, ketvirtadienį 21.30 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai