INGAJA pristato svajingą debiutinį albumą „Reverie”

INGAJA / D.Rimeikos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-05 08:43
Indie muzikos atlikėja INGAJA iš Klaipėdos pristato naują debiutinį albumą, pavadinimu „Reverie” – svajingas susimąstymas. „Šiuo albumu stengiausi perduoti malonią svajingą būseną, kurioje pati dažnai esu ir kuriu, tad tikiu, kad klausytojai taip pat maloniai svajingai mano muziką išklausys”, – sako atlikėja

Albume, taip pat išleistame ir plokštelės pavidalu, 9 kūriniai, kviečiantys prisijungti į muzikinę kelionę ir atrasti joje save, išgirsti tai, kas artima. „Reverie” singlas „Yesterday Was Hard” buvo išskirtinai pristatytas per „Sapiens Music” kanalą, o išankstinė viso albumo perklausa vyko neįprastu silent disco formatu Smiltynės paplūdimyje, kur klausytojai galėjo pasinerti į muziką, mėgaudamiesi saulėlydžio į jūrą vaizdais. „Albumas gilesnis ir sodresnis savo skambesiu, su ambient potėpiais, bet gitara ir akustiškas skambesys išlieka, nes nuo to prasidėjo visas muzikinis kelias”, – 2017 m. INGAJA išleido savo pirmąjį mini albumą „Darkness”, o debiutinis albumas „Reverie” yra kantriai išlauktas, nes turėjo pasirodyti dar praėjusiais metais.

INGAJA / D.Rimeikos nuotr.
INGAJA / D.Rimeikos nuotr.

Sparčiai ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų populiarėjanti atlikėja savo kūryba pasakoja autentišką istoriją, perteikia muzikos sintezę su gamta ir nuoširdžiais išgyvenimais. „Albumas „Reverie” yra mano vidinio pasaulio refleksija, jausmų žemėlapis, kuriuo keliauju už kasdienio pasaulio ribų. Čia daug erdvės, į kurią įžengti galima tik per vidinius potyrius. Tai ne tik muzika, tai kelionė laisvės link. Mes visi pradedame nuo tuščio lapo, kuris laikui bėgant virsta šimtais vidinio pasaulio puslapių”, – „Reverie” prasmę atskleidžia INGAJA.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai