Ingai Žuolytei 2020-ieji – ypatingi: atšoko vestuves ir laukiasi antros atžalos

Inga Žuolytė su sūnumi ir vyru
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-06 12:33
Tinklaraštininkė Inga Žuolytė (26) ir jos vyras Adomas Mikalauskas šias šventes pasitinka ypatingos nuotaikos – šiemet susituokusi pora laukiasi antros atžalos.

Vasarą susituokusi pora gyvena džiugiu laukimu – laukiasi antrosios atžalos. Džiugia žinia ir maloniu pokyčių jauduliu I.Žuolytė pasidalijo instagrame.

„Kartais, vis dėlto, net sunkiai suplanuojami dalykai į gyvenimą pasibeldžia tada, kuomet jų laukei bei tikėjaisi labiausiai, dar paauglystėje aplankiusi svajonė būnant jauno amžiaus sukurti didelę savo šeimą, atrodo, kad priartėja prie realybės, o šventų Kalėdų laukimas tampa dar stebuklingesnis... 2020-tieji buvo įsimintini metai. Ir mes tikrai jų niekada nepavadinsime nevykusiais“, – intagrame rašė I.Žuolytė, pasidalijusi jaukia nuotrauka su vyru ir pirmagimiu sūnumi.

Inga ir Adomas jau augina neseniai dvejų metukų sulaukusį sūnų Gabrielių.

Inga Žuolytė su sūnumi ir vyru / Akvilės Razauskaitės nuotr.
Inga Žuolytė su sūnumi ir vyru / Akvilės Razauskaitės nuotr.

Įspūdingi metai

Iš tiesų, kaip sako ir pati Inga, šie metai jos šeimai – ypatingi. Vasarą jiedu iškėlė ilgai planuotas vestuves, kurias dėl karantino teko nukelti į kitą datą. Nors pora santykius jau buvo įteisinusi oficialiai, ši ceremonija buvo svarbi dėl priesaikos bažnyčioje: amžiną meilę jiedu vienas kitam prisiekė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje.

„Pirmasis susitikimas su vestuvių planuotoja vyko dar praėjusių metų spalio pradžioje, sutuoktuves iškelti planavome gegužės 21-ąją, tačiau viskas pasikeitė“, – anksčiau pasakojo I.Žuolytė, amžiną priesaiką mylimajam ištarusi liepą.

Tuoktuvių diena pasitaikė itin permaininga – saulė, atrodė, kas akimirką mainėsi su trumpomis, tačiau stipriomis liūtimis. Tiesa, jaunavedžiams toks nenuspėjamas oras šventės nesugadino.

„Nuo mąstymo apie šventę man net ėmė mausti galvą, naktimis sapnuodavau vien vestuves, pradėjo reikėti dalykų, kurių anksčiau nereikėjo ir panašiai. Mane stebino tokia pačios reakcija. Tikriausiai iš didžiulio laukimo ir dėl ilgo pasiruošimo laiko, ėmiau perdėtai idealizuoti savo šventę. Tuo tarpu mano vyras buvo visiška priešingybė. Ramiai atsiguldavo, apsisukdavo ant šono ir miegodavo“, – pasakojo vasarą kalbinta I.Žuolytė.

Poros šventėje dalyvavo apie 50 žmonių, kurie po oficialios ceremonijos vyko linksmintis į už sostinės esančią vilą.

Naujausi straipsniai