Ingai Valinskienei 50-mečio proga Arūnas Valinskas skiria gražiausius žodžius: „Aš ją myliu“

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-08 09:02
Penktadienį, liepos 8-ąją, atlikėja Inga Valinskienė švenčia jubiliejų – garsiai moteriai suėjo 50 metų. Arūnas Valinskas žmonai ne tik suruošė šventę, bet ir vieną kitą staigmeną.

50-metį I.Valinskienė nusiteikusi paminėti skambiai: gruodį atšvęs su visa Lietuva, koncertuose su orkestru „Vilnius Sinfonietta“ didžiosiose šalies arenose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Tad ir gimtadienio išvakarės Inga intensyviai dirbo studijoje. O tikrąją gimimo dieną paminės su pačiais artimiausiais.

„Inga pati prašė, kad tai būtų vien artimiausi jos draugai, bičiuliai, pažįstami. Švęsime tikrai labai labai plačiai, bet labai siaurame žmonių rate. Turiu žmonai pora staigmenų, tačiau negaliu atskleisti – juk tada nebus staigmenos. Kita vertus, jos ir skirtos tik jai“, – Žmonės.lt sakė šventę žmonai ruošiantis A.Valinskas.

Apie tai, ką žmonai padovanojo, jis irgi kalba mįslingai, su šypsena: „Gal kada prie progos nufotografuosite ją, kaip vairuoja.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

50-metį švenčianti I.Valinskienė su A.Valinsku nugyveno daugiau nei pusę gyvenimo. Kaip atrodo tas bendras Valinskų gyvenimas?

„Blogai, galiu tiesiai šviesiai pasakyti. Kai visi aplinkui, net vaikų neužauginę, skiriasi, aš galvoju, kodėl pats to nepadariau anksčiau, – juokėsi A.Valinskas. – Visko būna. Bet niekada nereikia iš svajonių daryti ateities. Ateitį reikia daryti iš kasdienybės.“

O surimtėjęs prabilo gražiausiais žodžiais: „Nerandu kito atsakymo, kaip tik vieno – aš ją myliu.“

Kokias geriausias žmonos savybes A.Valinskas galėtų išskirti?

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Paprastai mes, žmonės, vieni kitų už geriausias savybes nemėgstame ar nekenčiame, o už mylime už blogiausias. Šįmet mes švenčiame savo amžių: jai 50, man 50... Dar po šimtmečio pasakysiu, kurios jos savybės geriausios. Ingą apibūdinčiau kaip savo mylimą moterį. O mylimoms moterims, kaip žinia, viskas atleidžiama“, – sakė pramogų pasaulio vilkas.

Paklaustas, kuris gi yra Valinskų šeimos galva, o kuris – „po padu“, A.Valinskas šypsosi: „Nėra nei padų, nei batų. Kaip buvau basas, taip likau plikas. Nežinau, gerai čia ar blogai, bet manau, kad visgi vyras turi turėti tiek drąsos gyvenime, kad galėtų prisiimti atsakomybę už sprendimus, kuriuos priima jo šeima.“

Pokalbį su Žmonės.lt A.Valinskas baigė žodžiais I.Valinskienei: „Noriu palinkėti jai daug giedros gyvenime.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai