Inga Žuolytė tėvelius kvietė išmėginti jėgas netradiciniame bėgime: „Tikiuosi, tai taps tradicija“

Bėgimas su mažyliais / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-08 14:03
Šeštadienį Juodkrantės pamaryje festivalio „Sveika, Neringa!“ svečiai stebėjo ypatingą sportinę rungtį. Mamytės ir tėveliai stumdami vežimėlius su mažyliais varžėsi bėgime, kurio iniciatorė – „Daugiau nei mama“ kūrėja, tinklaraštininkė Inga Žuolytė. Jos šeimą bėgime atstovavo vyras Adomas su sūnumi Gabrieliumi.

„Vyras bėgo, nes aš turėjau kitų pareigų – duoti startą, iššauti konfeti. Tuo pačiu tikėjausi, kad Adomas bus greitesnis, kaip kelrodis kitiems tėveliams. Gavosi kitaip nei planavome – jis atbėgo paskutinis“, – juokėsi tinklaraštininkė.

„Būtent bėgimą su vežimėliais nusprendžiau organizuoti, nes „Sveika, Neringa!“ – aktyvus festivalis, norėjau įtraukti ir vaikus. Gabrielius ropojimo varžybose dalyvauti dar negalėtų, o bėgimas su vežimėliais tiko puikiai“, – teigė I. Žuolytė.

„Aktyvių mamų yra tikrai labai daug. Noriu pakviesti jas domėtis veiklomis, kurioms gali įkvėpti motinystė, susitikti su bendramintėmis ir neigti mitą apie neplautomis galvomis namie su kūdikiais sėdinčias moteris. Išsiplaukime galvas, susitikime. Birželio 14 d. Kaune vyks į „Daugiau nei mama“ susitikimas, kuriame psichologė kalbės apie tai, kaip svarbu mamoms rasti laiko sau, vyks jogos sesija, mažyliais tuo metu galės pasirūpinti auklytė“, – kvietė žinoma moteris.

Į Juodkrantę su visa šeima atvykusi Inga atskleidė, kad ji pirmą kartą poilsiauja būtent šioje Neringos vietoje. „Atvažiavę supratome, kad norėsime čia grįžti – ramu, be galo gražu. Vakar smagiai pašokome per Monique koncertą, šiandien laukiu Andriaus Mamontovo pasirodymo. Draugai dažnai nesupranta mano muzikinio skonio, bet aš nuo vaikystės klausau lietuviškos muzikos. Andrius Mamontovas, Monique, Naktinės personos, senesniais laikais ir „Pikaso“, „NEO“, grupė „Savaitgalis“ – šiuolaikiniam jaunimui gali būti nesuprantama“, – juokėsi socialinių tinklų žvaigždė.

„Gabrieliui „Sveika, Neringa!“ festivalis – pirmasis. Nelabai yra tokių, į kuriuos galima atlėkti su vaikais. Ten, kur daug alkoholio, nenorėčiau važiuoti ir pati. Labai tikiuosi, kad kitamet čia grįšim su tuo pačiu bėgimu ir jis taps tradicinis. Tik pasiruošim geresnį, sportinį vežimėlį“, – šypsojosi I. Žuolytė.

Šeštadienį festivalio „Sveika, Neringa!“ svečių laukia daugybė sportinių rungčių ir varžybų. Vakare bus galima grožėtis naktine laivų flotile ir mėgautis nemokamu mylimiausio visų kartų atlikėjo Andriaus Mamontovo koncertu. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai