Inga Žuolytė su vyru Adomu pakrikštijo sūnų Keviną: ypatingas krikšto vardas ir neišdegęs noras

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos / Simonos Kuzminskaitės ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Influencerė Inga Žuolytė su vyru Adomu ilgajį Joninių savaitgalį paženklino jiems ypač svarbia proga – jaunėlio sūnaus Kevino krikštynomis. Portalui Žmonės.lt Inga pasakoja, kad ilgai planuota šventė praėjo labai jaukiai ir gražiai, nors ir ne viskas susidėliojo pagal pirminį planą. Žavesio krikštynoms pridėjo ir pats šventės kaltininkas Kevinas – saulėtą birželio 25-ąją svečius jis maloniai stebino neįprastu elgesiu.

Krikštynos – viena jaukiausių ir gražiausių šeimos švenčių. Tai patikina ir Inga Žuolytė, kurios pagrandukui sūnui Kevinui neseniai suteiktas Krikšto sakramentas. Portalui Žmonės.lt ji sako, kad per antrojo sūnaus krikštynas, kaip ir per vyresnėlio Gabrieliaus, išspaudė ašarą, tačiau visą šventę lydėjo šypsena ir harmonija.

Geros nuotaikos nestokojo ir pats Kevinas. Anot Ingos, jaunėlis – kitoks nei pirmagimis: jis kur kas lėtesnis, jautresnis, dažnai verkia, tačiau krikštynų metu buvo neįtikėtinai ramus.

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

„Apart juoko jis jokio kito garso neišleido, buvo ramus ir pačią ceremoniją, net kai vandenį pylė. Tą dieną jis buvo palyginti mažai miegojęs, bet labai ramiai ir gerai atsilaikė iki galo“, – džiaugiasi dviejų vaikų mama.

Planuoti šventę moteris ėmėsi iš anksto – pirmuosius štrichus ėmė dėlioti jau vasario mėnesį. Inga tikina nemėgstanti visko pasilikti paskutinei dienai, nes viską geriausia susidėlioti pamažu – taip ji jaučiasi ramiau. Vis tik organizaciniai darbai jai streso nekelia, o priešingai – teikia malonumą.

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

„Jei tik yra proga, labai mėgstu planuoti šventes ir tam skiriu daug laiko. Reikalų būna daug, bet didelių pastangų jie nereikalauja, tačiau gal taip yra todėl, nes man labai patinka procesas ir rezultatas“, – kalbėdama su Žmonės.lt šypsosi I.Žuolytė.

Nors ji atidžiai planavo kiekvieną šventės detalę – nuo pakvietimų, dekoracijų, vaišių ir aprangos, svarbiausia jiems buvo išsirinkti patinkantį kunigą. Žmonės.lt Inga sako, kad šį poreikį nulėmė nemaloni ankstesnė patirtis.

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

„Kartą dėl kunigo nesureikšminimo šventės emocija buvo ne tokia, kokios tikėjausi. Šįkart kunigą rinkausi pagal rekomendaciją ir stengiausi viską planuoti pagal jį. Norėjau, kad šventėje būtų būtent šis kunigas“, – dalijasi Inga.

Deja, likus dviems savaitėms iki šventės pasikeitė pačio kunigo planai ir vykdyti ceremoniją paskirtas kitas dvasininkas. Vis tik tai šventės nė kiek nesugadino.

„To nebesureikšminau. Matyt, taip ir turėjo būti“, – svarsto moteris.

Be to, ceremonija vyko šeimai reikšminguose maldos namuose – Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Čia prieš dvejus metus Inga ir Adomas vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Kevino krikštynose dalyvavo ne tik šeima, bet ir artimi šeimos draugai, tarp jų – ir nuomonės formuotoja, verslininkė Karolina Meschino su dukra Isabelle. Berniuko krikšto tėvais tapo laiko patikrinti bičiuliai, o jam parinktas simboliškas krikšto vardas, toks kaip tėčio – Adomas.

Fotogalerija:

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos (7 nuotr.)
+1
Ingos Žuolytės ir Adomo Mikalausko vestuvės Vilniuje (61 nuotr.)
+55
Skaitykite daugiau