Inga Valinskienė: „Su amžiumi impulsai – pamačiau, įsimylėjau, noriu – niekur nedingsta!“

Inga Valinskienė/ Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-19 12:00
Jos meilės romanas – visiškas netikėtumas. „Netikėta net man pačiai“, – juokdamasi prisipažįsta dainininkė Inga Valinskienė (53), su žurnalistu, laidų vedėju Andriumi Tapinu parašiusi romaną „Meilė, kurios nemylėjau“ – jis, panašu, taps šiųmetės „Viniaus knygų mugės“ įvykiu.

Inga neatskleidžia, ar pagrindinė herojė yra ji. Tačiau jai pačiai smalsu, ar skaitytojai atpažins ją knygoje, o gal smarkiai suklys priskirdami jai išgalvotas gyvenimiškas sitaucijas ir erotines scenas. „Mėgstu intrigas!“ – juokiasi.

Be abejo, visi ją sies su erotinėmis romano scenomis. Tačiau Inga sako tam yra pasiruošusi ir jai visai nebaisu. Bus puritonų, kurie rėks apie pornografiją, o šiuolaikiška, laisva asmenybė kalbės apie malonius erotikos potėpius. Kiekvienam savo, įsitikinusi.

„Tikrai būčiau nieko nedariusi, jei būčiau bijojusi davatkiškų pakarksėjimų ir vertinimų: „Kaip taip galima?! Žiūrėkit, moteriškei jau virš penkiasdešimties – ir ką ji rašinėja! Visai sarmatos neturi!“ O jūs įrodykite, kad tos erotinės scenos – iš mano gyvenimo!.. Mano vaizduotei daug nereikia, nes viską jau esu mačiusi, viską skaičiusi ir ištarusi... Todėl tai, kas aprašyta knygoje, – tik maža dalis fantazijos.“

O kaipgi tie meilės romanai, kurių jai pripaišyta galybė? Inga juokiasi, kad jei tokių ir būtų buvę, tikrai nesigirtų. Pakankamai savimi pasitiki, todėl tokio stimuliavimo iš šalies jai nereikia. O romanai... „Žinote, pati sau atrodyčiau idiotiškai, jei sakyčiau, kad per visą gyvenimą nenorėjau jokio kito vyro, išskyrus sutuoktinį. Tada tikrai nebūčiau sugebėjusi parašyti apie meilę, kurios nemylėjau... Su amžiumi impulsai – pamačiau, įsimylėjau, noriu – niekur nedingsta!“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 8

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - pažintis su Benediktu Jonuška - vaikų chirurgu, laisvalaikiu dirbančiu didžėjumi, pokalbis su dirigentu Gintaru Rinkevičiumi jo šešiasdešimtmečio jubiliejaus proga, pašnekesys su nacionalinę „Eurovizijos" atranką laimėjusios grupės „The Roop" lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi, Agnės Kuzmickaitės debiutas pagrindinėje Londono mados savaitės programoje, jaudinanti Konstancijos Kerbedytės-Sabaliauskienės ir jos mokytojo Remigijaus Sabaliausko meilės istorija bei kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai