Inga Valinskienė prisipažino negaminanti maisto Kūčių stalui

Inga Valinskienė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-19 16:20
Paskutinės dienos prieš gražiausias metų šventes Lietuvos garsenybėms tikrai neramios. Mat nei Inga Valinskienė, nei Natalija Bunkė, nei Karina Krysko – Skambinė, nei Stano, nei visas būrys kitų įžymybių šventoms Kalėdoms, bent jau kol kas, deramai nepasiruošę. Kas neužmarinavo kepsnių? Kas nepripirko dovanų? O kas negrąžino skolų ir nepriėjo išpažinties?

„Turiu koją šaldiklyje. Avies koją. Ją planuoju užmarinuoti ir skaniai pagaminti. Bet tai bus antrą Kalėdų dieną”, – LNK laidai „Karamelinės naujienos” prisipažino Stano.

Dainininkas Radžis buvo atviras – dovanas jis perka paskutinę minutę. „Neturiu galimybės vaikščioti po prekybos centrus, stovėti eilėse. Stengiuosi į prekybos centrą atvykti tada, kai jau sutemę ir būna mažai žmonių”, – sakė Radži.

Prieš  didžiąsias šventes,  koncertų, renginių ir įvairių filmavimų tiek, kad tik spėk lakstyti po visą Lietuvą... Savaitgaliai taip pat užimti. Natalija Bunkė  dovanas perka ekspromtu ir dideliais kiekiais. „Specialiai dovanų neperku. Tiesiog perku viską iš eilės, o paskui dovanoju”, – sakė Natalija Bunkė.

Tačiau ar šventinis pirkinių maratonas – vienintelė tradicija, kurią pripažįsta mūsų žvaigždės? Kuris prieš Kūčias pasninkauja, eina į bažnyčią ir ten išpažįsta didžiausius griekus?  Po Seimo rinkimų laisva asmenybe pagaliau virtusi Inga Valinskienė išduoda:  šiemet,  nors ir  turi daugiau  laiko, Kūčių vakarienės ji neruoš.

„Valgom dvylika patiekalų, kuriuos pagamina mano anyta. Pati to nedarau. Galbūt kada nors, kai mano sūnūs atsives į namus savo šeimas, imsiuosi gaminti”, – prisipažino Inga Valinskienė.

Visa tai šio trečiadienio vakarą 20.55 val. aiškinsis LNK laida „Karamelinės naujienos”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama