Inga Valinskienė: „Nesu joks teisingo, tvarkingo ir sveiko gyvenimo pavyzdys“

Inga Valinskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-28 10:37
„Esu gerokai drąsesnė nei buvau prieš dvidešimt metų“, – laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Renatai Mikailionytei prisipažino šiais metais penkiasdešimtmetį atšventusi dainininkė Inga Valinskienė. Žavingoji aksominio balso savininkė laidoje moterims šeštadienio rytą neslėps išgyvenanti savo aukso amžių.

„Jei nesureikšminsime besikeičiančios odos struktūros ir raukšlių veide, ir po penkiasdešimties galime gyventi drąsų, ilgą ir itin smagų laiką“, – neabejoja žinoma moteris.

Atvirame pokalbyje Inga prasitarė, kad per savo trisdešimtmetį liejo ašaras. „Tada atrodė, kad gyvenimas beveik baigtas“, – juokiasi ir priduria, jog į tuos metus grįžti nenorėtų. Penkiasdešimtmetį dainininkė atšventė kitaip – jaukiai, smagiai, su artimiausių draugų kompanija.

Tačiau ir gerbėjai Ingą pasveikinti turės galimybę – gruodžio pradžioje didžiosiose arenose rengiami jos jubiliejiniai koncertai. „Man labiau patiktų koncertuoti nedidelėse salėse, kur telpa nedaug žmonių, kur jauku ir klausytojai arti, tačiau turiu gyvenimo palydovą Arūną Valinską, kuris mėgsta kurti globalius projektus“, – šypsosi Inga.

Žanetos Pau nuotr.
Žanetos Pau nuotr.

Penkiasdešimties sulaukusi dainininkė prisipažįsta, kad prabėgę metai jos sielos nė kiek nenuramino: „Oi, dar yra viduje visokių velniukų, dar verda ten katilas, tik dabar jau paprasčiau žiūriu į savuosius demonus, pažįstu juos, susigyvenau“.

Nedaug dėmesio Inga skiria ir savo išvaizdai. „Ką čia kalbėti, juk mažiausiai 37 plastines operacijas esu pasidariusi, – šmaikštauja, prisimindama „visažinius“ interneto komentatorius ir sako, kad ji – joks teisingo, tvarkingo ir sveiko gyvenimo pavyzdys. – Geriu kavą, rūkau, mėgstu cepelinus ir kotletukus su bulvių koše, valgau daug miltinių patiekalų, į sporto salę kasdien nevaikštau. Vis pagalvoju, kad atrodyčiau fantastiškai, jei kasdien sportuočiau, laiku eičiau miegoti ir valgyčiau citrina apšlakstytas salotas, kurių negaliu pakęsti“.

Kaip I.Valinskienė saugo savo seksualų balsą? Kodėl net žiemą vaikšto be šaliko? Ko ji pavydi disciplinuotoms karjeros moterims? Ir ką iš tiesų reiškia geri genai? Apie visa tai kalba ne tik moterys. Sveikos gyvensenos ir asmenybės ugdymo mokytojas Saulius Urbonas atskleis, kaip geri genai veikia jaunatvišką išvaizdą ir papasakos, nuo ko pradėti sveikai gyventi toms, kurios tokių genų neturi.

Žanetos Pau nuotr.
Žanetos Pau nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai