Inga Valinskienė, Jurijus Smoriginas ir Vytenis Pauliukaitis „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje sušoko „Gangnam style“ šokį

Vytenis Pauliukaitis, Inga Valinskienė ir Jurijus Smoriginas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-01 19:43
Jeigu kas nors paklaustų, kuo muzikos pasaulyje išsiskyrė 2012-ieji metai, atsakymas būtų vienareikšmiškas – stulbinanti korėjiečio PSY sėkmė su daina „Gangnam Style“, kurią paniūniuoti ir sušokti galėtų daugelis iš mūsų.

Tai pirmadienio vakarą Šiauliuose vykusioje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje padarė netikėtas trio: Inga Valinskienė, Jurijus Smoriginas ir Vytenis Pauliukaitis.

Juodomis kelnėmis ir žalios pastelinės spalvos švarkais pasipuošęs trio sulaukė gausiai susirinkusių žiūrovų plojimų ir šūksnių.

Žmonės.lt skaitytojams primename, kad tiek įsimenančia melodija, tiek ir jai skirtu šokiu pasaulį nustebinęs dainininkas tapo interneto sensacija, o jo dainos vaizdo klipas svetainėje „YouTube“ buvo peržiūrėtas milijardą kartų. Dar daugiau – pramogų pasaulio žvaigždės, sportininkai (tenisininkas Novakas Djokovicius), solidūs pareigūnai (britų premjeras Davidas Cameronas), verslininkai („Google“ vadovas Ericas Schmidtas), kariai ir daugelis kitų ėmė šokti Gangnam stiliumi. 

Lyg virusas išplitęs kūrinys įvairiose pasaulio šalyse buvo pamėgdžiotas ir perdainuotas gimtąja kalba. Lietuvoje pirmasis tam ryžosi Radžis. Dainininkas lietuviškai adaptavo iš Pietų Korėjos kilusio reperio PSY dainą „Gangnam style“. Žinoma, jis nepamiršo pademonstruoti ir „jojiko“ šokio judesių.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama