Inga Valinskienė: „Aš vis dar jaukinuosi močiutės vaidmenį“

Inga Valinskienė, Arūnas Valinskas ir jų vaikai - Šarūnas ir Arūnas Valinskai / „Žaneta Pau Photography“ ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-04 11:20
„Dabar mūsų su Arūnu aukso amžius – vaikai užauginti, išmokome nebesipykti, visiems viskas jau įrodyta, namuose karaliauja trys šunys ir katė, o ir gyvenimą pristabdęs karantinas leido atsipūsti nuo beprotiško lėkimo“, – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažįsta dainininkė, aktorė, TV laidų vedėja ir filmų garsintoja Inga Valinskienė.

Ji nebijo bėgančio laiko ir sulaukusi 54-erių sugeba įžvelgti daugiau brandos pliusų, nei minusų. „Atrodyti gražiai man svarbu scenoje, o į kaimynystėje esančią parduotuvę galiu nulėkti ir su sportiniu kostiumu. Per atostogas išvis nemėgstu nei puoštis, nei dažytis. Kam? Kad kažkam labiau patikčiau? Kad kažkam kažką įrodyčiau? Man to nereikia, nes gyvenu labai žemišką gyvenimą. Labiausiai mėgstu namų ramybę ir privatumą, o švenčių ir vakarėlių nei man, nei Arūnui niekada per daug ir nereikėjo“, – portalo 15min pokalnių laidoje sako „aksominiu Lietuvos balsu“ vadinama I.Valinskienė.

Erdvus namas sostinės pakraštyje, dar vienas, skirtas poilsiui, stovintis pajūryje ir vila Kipre su vaizdu į Viduržemio jūrą – atrodytų, tokio gyvenimo garsiajai pramogų pasaulio porai daug kas gali pavydėti. Tačiau Inga yra atvira – prabangos juodu su vyru niekada nesivaikė: netaškė pinigų naujutėlaičiams automobiliams, garsių prekės ženklų drabužiams ar spindintiems papuošalams.

Inga Valinskienė / Dovydo Beržinio nuotr.
Inga Valinskienė / Dovydo Beržinio nuotr.

O ir namuose pagrinde šeimininkauja pati dainininkė – ir ruošia maistą, ir skalbia drabužius. „Esu visiškai naminė, – stereotipą apie spindintį ir padėjėjų apsuptą gyvenimą laidoje griauna Inga. – Geriausiai jaučiuosi tada, kai aplink niekas į mane nesusmeigia žvilgsnių. Tam ir reikėjo namo Kipre, kad galėtume jaustis tiesiog paprastais žmonėmis“.

Laidos žiūrovai gali pasižvalgyti ir po Valinskų vilą Kipre, ir pamatyti jų asmeninių švenčių kadrus.

Inga ir Arūnas Valinskai / Asmeninio albumo nuotr.
Inga ir Arūnas Valinskai / Asmeninio albumo nuotr.

Nuo pat pažinties pradžios 1984 metais, Inga ir Arūnas yra beveik neišskiriami, nors garsi moteris neslepia, kad jų gyvenime buvo visko. „Laimingos santuokos formulė? Pažaisti kompromisus ir laiku nugludinti aštrius kampus“, – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažįsta Inga Valinskienė.

Nesutarimų tarp garsiųjų sutuoktinių šiandien kyla tik darbe, mat Arūnas ne tik veda bei prodiusuoja televizijos laidas ir renginius, bet ir Ingos koncertus. „Darbe Arūnas yra labai reiklus žmogus, tad ten ir kyla didžiausia trintis, – atvirauja pramogų pasaulio ryklio sutuoktinė. – Jo darbuotojai jau įpratę prie jo impulsyvumo, o aš, kadangi nedirbu su juo kasdien, labai greitai išsimušu iš vėžių nuo pakelto tono. Aš esu žiauriai jautri, nors Valinskas įsivaizduoja kitaip“, – kalba Inga.

Inga Valinskienė ir Edvardas Žičkus
Inga Valinskienė ir Edvardas Žičkus

Jau pustrečių metų moteris jaukinasi ir naują – močiutės – vaidmenį. Vyresnysis sūnus Arūnas su širdies drauge Viktorija Valinskams padovanojo anūkę Sofiją. „Kol kas vaikai man neatveža anūkės prižiūrėti kelioms dienoms, apsiribojame savaitgalio pietumis ir keliomis valandomis, bet jau ruošiuosi ir ilgesniems pasibuvimams su Sofija“, – prisipažįsta I.Valinskienė.

Vienos garsiausių Lietuvos moterų ir pramogų pasaulio senbuvio Arūno Valinsko žmonos Ingos interviu – šį sekmadienį 20 val. pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ portale 15min.

Naujausi straipsniai