Inga Valinskienė apie anūkę: „Aš versiu ją dainuoti“

Inga Valinskienė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-09 10:47
Šeštadienį nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ gerbėjų laukia ypatinga staigmena. Į sceną lips ir močiute neseniai tapusi dainininkė Inga Valinskienė.

„Mūsų Sofija – gražuolė. Ar gali močiutėms jų Sofijos būti ne gražuolės? Tas pojūtis – labai keistas, įdomus, euforinis. Linkiu kiekvienam tai patirti. Ką tik į galvą šovė mintis – labai linkiu šiam projektui gyvuoti taip ilgai, kad galėčiau čia ateiti dainuoti su Sofija. Mano bernai – turiu omeny savo sūnus – bebalsiai. Na, gal ne bebalsiai, bet nebuvo lavinti, nes mama su tėčiu buvo užsiėmę“, – atviravo žinoma moteris.

Jurgitos Jurkutės-Širvaitės paklausta apie dainavimą anūkei, Inga Valinskienė nevyniojo žodžių į vatą. „Ne tik dainuosiu, bet ir versiu ją dainuoti. Gal pavyks kažkas“, – pokštavo ypatingo balso savininkė.

Inga Valinskienė/Organizatorių nuotr.
Inga Valinskienė/Organizatorių nuotr.

„Nepamenu man dainuotų lopšinių, bijau, kad ir pati buvau mama, kuri jų nedainuoja. Nežinau, kodėl – yra albumai su mano įdainuotomis lopšinėmis, pasakomis – tikiuosi, būsiu pareigingesnė augindama anūkę, nei vaikus“, – pasakojo dainininkė.

„Tikrai neliepsiu anūkei tam, kad pasijauninčiau, kreiptis į mane Inga. Tegul bus baba. Po penkiasdešimties gyvenu daug aktyviau nei iki tol, prieš porą metų surengiau sėkmingus koncertus, dabar vėl kviečiu klausytojus į Kauną, Šiaulius, Klaipėdą, Vilnių. Lauksiu tų, kurie yra laimingi arba norėtų tokiais būti“, – kvietė naujai iškepta aktyvi ir jaunatviška močiutė.

Ypatingos emocijos ir nuoširdžiausios šeimyninių duetų dovanojamos dainos – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją projekte „Du balsai – viena širdis“.

Naujausi straipsniai