Inga Stumbrienė pasiekė „Miss Multiverse“ pusfinalį: „Darome tai, ko niekada nesame dariusios“

Inga Stubrienė grožio konkurse „Miss Multiverse“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-03 14:44
Verslininkė Inga Stumbrienė prieš kelias savaites sakė besidžiaugianti, kad iš viso pasaulio moterų ji taip pat buvo pakviesta dalyvauti „Miss Multiverse“ grožio konkurse.

Į jau septintus metus iš eilės vykstantį konkursą Inga Stumbrienė pateko su kitomis moterimis iš viso pasaulio. Nuo pat pradžių konkurse, kuriame aukštinamas ne tik grožis, bet, pasak Ingos, ir žmogaus asmenybė bei talentai, iš viso pateko 30 moterų. Dabar liko tik 15. Šį vakarą Inga varžysis „Miss Multiverse“ konkurso pusfinalyje. Moteris tikisi, kad pavyks įveikti konkurentes ir pereiti į kitą etapą.

„Konkurse mes atliekame daugybę užduočių, imamės įvairiausių iššūkių bei leidžiamės į tokius nuotykius, apie kuriuos net sunku būtų pasvajoti. Neseniai atlikome IQ testą, dalyvavome „Last Woman Standing“ užduotyje, kur mums teko atlikti alinančius pratimus. Ten keturias valandas be jokios pertraukos šokinėjome nuo uolų į vandenį, bandėme ištrūkti iš „Escapology“ kambario, vėliau pardavinėjome labdarai skirtus sausainius“, – pasakojo Inga Stumbrienė.

Ji prisipažino, kad šiame konkurse moterys daro tai, ko niekada nėra dariusios. Viskas, pasak Ingos, čia sugalvota tam, kad dalyvės paliktų savo komforto zoną.

„Kiekvienas iššūkis čia pateiktas taip, kad niekam neatrodytų paprasta. Su merginomis mes jau rungtyniavome ant vandens batutų, traukėme virvę, užsiiminėjome banglenčių sportu, nardėme. Darėme tai, ko paprastomis aplinkybėmis nebūtume dariusios, tikriausiai net nesiryžtume. Be šių aktyvių užduočių, dalyvavome begalėje fotosesijų, dalijome interviu.“

I. Stumbrienė prisipažino, kad nors finišo tiesioji vis artėja, tačiau tarp dalyvių konkurencija beveik nejaučiama.

„Visos dalyvės labai mielos ir draugiškos, jei ir jaučiasi šiek tiek, kad varžomės, tai tas konkurencingumas – absoliučiai normalus.“

Kol kas Inga Stumbrienė nežino, kiek iki konkurso pabaigos visoms jo dalyvėms liko užduočių. Beveik kiekvieną dieną dalyvės apie užduotį informuojamos likus vos keletui valandų iki pasiruošimo. Joms pasakoma, ką pasiimti, o ką konkrečiai visos darys – tam tikrą laiką lieka paslaptyje.

Naujausi straipsniai