Inga Norkutė-Žvinienė dėl prasto pasirodymo „Žvaigždžių duetuose“ kaltino Andriaus Butkaus paskolintas kelnes

Inga Norkutė ir Karolis Akulavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Žvaigždžių duetuose“ šį šeštadienį dalyviai trauks „Eurovizijos“ konkurso dainas. Aktorė Inga Norkutė-Žvinienė ir Karolis Akulavičius nustebino kiek neįprastu šiai porai amplua. Dalyviai įkūnijo 2006 metų „Eurovizijos“ laimėtojus, Suomijos roko grupę „Lordi“ ir atliko jų dainą „Hard Rock Hallelujah“.

Nors monstrų kostiumai yra neatsiejama grupės įvaizdžio dalis, be kurios „Lordi“ nariai viešumoje nesirodo, Inga ir Karolis sulaužė šią taisyklę – duetas scenoje pasirodė vilkėdami baltais kostiumais.

Dalyvių pasirodymus vertino Merūnas Vitulskis, Laima Lapkauskaitė, Kristina Kazlauskaitė ir jau antrą kartą prie komisijos narių prisijungęs Saulius Siparis.

„Žvaigždžių duetų“ dalyviai šėlo euroviziniu ritmu (73 nuotr.)
+67
Inga Norkutė ir Karolis Akulavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Man toks jausmas, kad Inga pirmą kartą uždainavo ten, kur baisu ir pavojinga. Ji peržengė per save ir tarsi įvyko kažkoks lūžis. Ačiū, Inga, kad uždainavai“, – po pasirodymo gyrė kolegę aktorė Kristina Kazlauskaitė.

„Numeriui pasiruošėte, tačiau nebuvo energijos, todėl jos stoką buvo bandoma užgožti dūmais. Pasirinkote tokį gabalą, kuriam tikrai pritrūko energijos, reikėjo varyti iki išdurnėjimo. Manau, kad jums tiesiog pritrūko jėgų“, – teigė Saulius Siparis.

„Žinokit, aš su Butkaus kelnėmis, o kadangi buvau Butkaus kailyje, tai turbūt dėl to mums ir nepavyko“.

Pats Andrius nė kiek nesutriko ir tiesiai į kamerą rėžė agitacinę kalbą „Balsuokit už šį baltą duetą ir Butkaus kelnes“.

DĖMESIO! Žmonės.lt skaitytojai gali išrinkti savo „Žvaigždžių duetų“ porą, kuriai šį šeštadienį teks vienas papildomas balas (primename, kad praėjusiame balsavime balą iškovojusi pora nedalyvauja šiame balsavime – šįkart negalite balsuoti už Aistį Mickevičių ir Neringą Šiaudikytę):

Skaitykite daugiau